PracaOferty pracyŁódź › 2550 2800 euro na rękę, hamburg, kierowca c, solo koffer, wokół komina

Znajdź oferty pracy

10 243 ofert w bazie

Znaleziono 3 oferty pracy spełniające twoje zapytanie:

słowa kluczowe: 2550 2800 euro na rękę hamburg kierowca c solo koffer wokół komina
miasto: Łódź

[ wyczyść wszystkie parametry ]

Dostępne oferty pracy:

  • Kierowca Międzynarodowy C+E

    2024-06-11 De Rooy Poland sp. z o.o. Dodaj tą ofertę pracy do obserwowanych
    obserwuj ofertę
    miejsce pracy: Łódź
    oferta w kategorii: Logistyka / Transport / Zakupy

    MOŻESZ WYBRAĆ SYSTEM PRACY 2+1 LUB 3+1 JEŻELI NIE MASZ DOŚWIADCZENIA - PRZYJDŹ DO NAS. OTRZYMASZ PROFESJONALNE SZKOLENIE! Wymagamy: prawo jazdy kat. C+E z kodem 95 badania psychologiczne karta kierowcy

  • Kierowca / Magazynier

    2024-06-12 Synevo Sp. z o.o. Dodaj tą ofertę pracy do obserwowanych

    Opis stanowiska: Przyjmowanie dostaw do Magazynu Centralnego (odbiór ilościowy i jakościowy, przechowywanie i składowanie); Kompletowanie zamówień zgodnie z dokumentem rozchodu wewnętrznego; Dostarczanie zamówień do łódzkich placówek Sy...

  • KIEROWCA - KURIER

    2024-06-11 Centralna Baza Ofert Pracy Dodaj tą ofertę pracy do obserwowanych
    oferta w kategorii: Administracja biurowa

    Numer oferty: StPr/24/0497 Obowiązki: Załadunek, rozładunek paczek do 30 kg.: ul. Jędrzejowska 47, 93-636 Łódź. Dowóz paczek do klienta na terenie Ksawerowa, Pabianic. zapewniony dojazd do pracy (do ustalenia) Docelowo umowa na czas nieokr...

sprawdź szczegóły

Miasto

Branża