PracaOferty pracy Lubartów › Pracownik produkcji / Praca dla par / NIEMCY

Kto szuka:

InterKadra Sp. z o.o.

Stanowisko:

Pracownik produkcji / Praca dla par / NIEMCY

Lokalizacja:

Lubartów

lubelskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Praca blisko polskiej granicy!

Do Twoich zadań będzie należało:

  • Praca przy produkcji nabiału.
  • Załadunek palet, sortowanie towarów w kubkach, obsługa maszyn w rozlewni, napełnianie i pakowanie zgodnie ze specyfikacją produkcji, sprzątanie i utrzymywanie porządku w miejscu pracy.

Oczekujemy:

  • komunikatywnej znajomości języka niemieckiego lub angielskiego;
  • własnego auta na wyjazd.

Mamy do zaoferowania:

  • możliwość podjęcia pracy w parze,
  • stawkę 13,27 EUR brutto / h;
  • dodatek transportowy;
  • zatrudnienie na umowie o pracę w pełnym wymiarze godzin;
  • pomoc w formalnościach.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-24

do końca oferty: 15 dni

pracodawca: InterKadra Sp. z o.o.

branże: Produkcja / Przemysł

  • Ubezpieczenie zdrowotne a chorobowe - w czym tkwi różnica?

    Ubezpieczenie zdrowotne a chorobowe - w czym tkwi różnica?

    Ubezpieczenie chorobowe i zdrowotne to dwa różne ubezpieczenia - przypomina Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Czy różnią się i do czego uprawniają nas te dwa rodzaje ubezpieczeń?

  • Zmiany w prawie pracy kluczowe dla pracowników

    Zmiany w prawie pracy kluczowe dla pracowników

    Dyrektywa, która weszła w życie 26 kwietnia br. implikuje szereg zmian w prawie pracy, kluczowych z punktu widzenia pracowników - dotyczących m.in. godzenia obowiązków zawodowych i rodzinnych oraz przejrzystych i przewidywalnych warunków ...

  • Dla kogo dobrowolne ubezpieczenie zdrowotne?

    Dla kogo dobrowolne ubezpieczenie zdrowotne?

    Jeśli z jakiegoś powodu nie jesteś w systemie ubezpieczenia zdrowotnego, możesz w każdej chwili dołączyć - przypomina Narodowy Fundusz Zdrowia. Jak przystąpić do dobrowolnego ubezpieczenia zdrowotnego?

  • Gotowe projekty CV: Twoja tajna broń w poszukiwaniu pracy

    Gotowe projekty CV: Twoja tajna broń w poszukiwaniu pracy

    Pracodawcy coraz większą uwagę skupiają na tym, aby kandydat na stanowisko pracy był osobą wykwalifikowaną. Na pierwszym etapie rekrutacji możesz to udowodnić tylko poprzez swoje dokumenty aplikacyjne. Profesjonalne Curriculum Vitae i list ...

  • Czterodniowy tydzień pracy w Polsce? Czy to trafiony pomysł?

    Czterodniowy tydzień pracy w Polsce? Czy to trafiony pomysł?

    Pod koniec listopada b.r. do sejmu trafił projekt ustawy skracającej wymiar etatu z 40 do 35 godzin tygodniowo. Jego złożenie uzasadnia się koniecznością poprawy stanu zdrowia Polaków i zapobieganie wypaleniu zawodowemu. Co ciekawe, projekt ...