eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Leszno › Merchandiser mobilny

Kto szuka:

InterKadra Sp. z o.o.

Stanowisko:

Merchandiser mobilny

Lokalizacja:

Leszno

wielkopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • wizytowanie punktów handlowych na podległym obszarze w celu przeprowadzania jawnych badań audytowych,
  • wykonywanie serwisów merchandisingowych zgodnie ze standardami klienta,
  • nawiązywanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z kierownictwem oraz obsługą odwiedzanych marketów,
  • raportowanie efektów pracy poprzez system mobilny (w tym tworzenie dokumentacji zdjęciowej).

Oczekujemy:

  • chęci do pracy zadaniowej, w pełnym wymiarze godzinowym pon.-pt.,
  • czynnego prawa jazdy kat. B,
  • wysokiej kultury osobistej i komunikatywności,
  • ambicji i potrzeby pełnej realizacji projektów,
  • umiejętności do samodzielnej pracy na terenie województwa,
  • status osoby uczącej się (zaocznie) będzie dodatkowym atutem.

Mamy do zaoferowania:

  • zatrudnienie w formie umowy zlecenie,
  • wynagrodzenie uzależnione od ilości wykonanych wizyt oraz Twojego zaangażowania,
  • szkolenie wstępne oraz wsparcie koordynatora,
  • elastyczne godziny pracy,
  • telefon oraz auto służbowe.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca
POPRZEDNIA OFERTA Kierownik elewatora Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Weryfikator danych

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-21

do końca oferty: 29 dni

pracodawca: InterKadra Sp. z o.o.

branże: Praca fizyczna

  • Czterodniowy tydzień pracy w Polsce? Czy to trafiony pomysł?

    Czterodniowy tydzień pracy w Polsce? Czy to trafiony pomysł?

    Pod koniec listopada b.r. do sejmu trafił projekt ustawy skracającej wymiar etatu z 40 do 35 godzin tygodniowo. Jego złożenie uzasadnia się koniecznością poprawy stanu zdrowia Polaków i zapobieganie wypaleniu zawodowemu. Co ciekawe, projekt ...

  • 141 dni wolnych od pracy w 2024 roku

    141 dni wolnych od pracy w 2024 roku

    W 2024 roku nawet bez wykorzystywania urlopu czeka nas 115 dni odpoczynku. Tyle jest bowiem w ciągu roku sobót, niedziel i innych dni ustawowo wolnych od pracy. Jak dodamy do tego urlop, to okaże się, że na każdy dzień odpoczynku na pracę ...

  • Urlop ojcowski i rodzicielski na działalności gospodarczej - jak skorzystać?

    Urlop ojcowski i rodzicielski na działalności gospodarczej - jak skorzystać?

    Po narodzinach dziecka tacie przysługuje prawo do trzech rodzajów urlopu - tacierzyńskiego, ojcowskiego i rodzicielskiego. Ten pierwszy jest zależny od urlopu macierzyńskiego, a pozostałe dwa są niezależne od siebie i urlopu branego przez ...

  • Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

    Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

    Utrata zdrowia nie musi oznaczać utraty pracy, choć zmusza niekiedy do zmiany zawodu. Wsparcie finansowe niezbędne do przekwalifikowania zapewnia ZUS, przyznając rentę szkoleniową. Kiedy i komu przysługuje takie świadczenie?

  • Dla kogo dobrowolne ubezpieczenie zdrowotne?

    Dla kogo dobrowolne ubezpieczenie zdrowotne?

    Jeśli z jakiegoś powodu nie jesteś w systemie ubezpieczenia zdrowotnego, możesz w każdej chwili dołączyć - przypomina Narodowy Fundusz Zdrowia. Jak przystąpić do dobrowolnego ubezpieczenia zdrowotnego?