eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Kraków › Projektant branży mostowej

Kto szuka:

NES Global Talent

Stanowisko:

Projektant branży mostowej

Lokalizacja:

Kraków

małopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Obowiązki:
  • Przygotowywanie i kontrola dokumentacji projektowej
  • Analiza rozwiązań technicznych i materiałów pod kątem doboru technologii lub metod budowlanych
  • Weryfikacja poprawności i optymalizacja rozwiązań projektowych, sporządzanie przedmiarów robót
  • Dbanie o terminową realizację projektów: udział w przygotowaniu i przestrzeganiu harmonogramów realizacji prac projektowych
  • Komunikacja z projektantami, podwykonawcami i innymi działami w celu koordynacji prac
  • Udział w spotkaniach koordynacyjnych zespołów projektowych, radach technicznych, wizytach terenowych i inwentaryzacjach terenowych
  • Sprawowanie nadzoru autorskiego
  • Udział w przygotowywaniu kosztorysów i wycen

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne - Budownictwo, specjalność Mosty
  • Minimum 3 lata doświadczenia w projektowaniu infrastrukturalnym (mosty)
  • Uprawnienia projektowe bez ograniczeń w specjalności inżynieria mostowa
  • Praktyczna znajomość aktów prawnych i norm z zakresu budownictwa ogólnego;
  • Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych;
  • Znajomość języka angielskiego, w tym technicznego;
  • Mile widziana iegła znajomość programów inżynierskich: AutoCAD i Sofistik, Midas lub podobnych programów do projektowania mostów
  • Znajomość aplikacji Microsoft Office (Word, Excel…)

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Możliwość realizacji prestiżowych projektów infrastrukturalnych
  • Pakiet szkoleń językowych oraz branżowych
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Opieka medyczna
  • Karta multisport

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-22

do końca oferty: 2 dni

pracodawca: NES Global Talent

branże: Inżynieria / Projektowanie / Technologia