eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Łódź › Kosztorysant Ogólnobudowlany

Kto szuka:

NES Global Talent

Stanowisko:

Kosztorysant Ogólnobudowlany

Lokalizacja:

Łódź

łódzkie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Obowiązki:
  • Przygotowywanie kosztorysów ofertowych w oparciu o dokumentację projektową
  • Analizowanie dokumentacji i wymagań technicznych związanych z przygotowaniem oferty
  • Tworzenie przedmiarów robót
  • Wysłanie zapytań ofertowych do dostawców branżowych
  • Sporządzanie zestawień otrzymanych ofert i ich analiza
  • Negocjacje z oferentami
  • Przygotowywanie harmonogramu robót

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • 2-letnie doświadczenie w kosztorysowaniu obiektów kubaturowych
  • Ukończone studia inżynierskie lub magisterskie na kierunkach technicznych takich jak: budownictwo, inżynieria i pokrewne
  • Znajomość programów Excel oraz Norma Pro będzie atutem
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Dobra organizacja pracy
  • Znajomość języka na poziomie podstawowym

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet multisport
  • Rozwojowy system szkoleń
  • Możliwość rozwoju u jednego z liderów generalnego wykonastwa

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-22

do końca oferty: 2 dni

pracodawca: NES Global Talent

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura