PracaOferty pracy Kraków › Asystent / Asystentka Projektanta Instalacji Elektrycznych

Kto szuka:

Eko Elprom Sp. z.o.o.

Stanowisko:

Asystent / Asystentka Projektanta Instalacji Elektrycznych

Lokalizacja:

Kraków, Podgórze

małopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Wymagania:
  • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość programu AutoCAD
  • Wykształcenie wyższe techniczne: Elektrotechnika, Elektronika, Energetyka lub pokrewne
  • Umiejętność pracy w zespole oraz sumienność
Mila widziane:
  • Znajomość oprogramowania Revit
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Wymagania stawiane pracownikowi:

Zakres obowiązków:
  • Opracowywanie projektów instalacji elektrycznych
  • Wykonywanie prac projektowych zgodnie z wytycznymi Klienta oraz obowiązującymi przepisami i normami prawnymi
  • Współpraca z Klientem, organami jednostek samorządowych oraz gestorami sieci

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Stabilne i długoterminowe zatrudnienie w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku -21 lat
  • Jasne zasady i warunki pracy - umowa o pracę
  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego - uczestnictwo w ciekawych projektach

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-29

do końca oferty: 17 dni

pracodawca: Eko Elprom Sp. z.o.o.

branże: Inżynieria / Projektowanie / Technologia