eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Katowice › REKRUTER - FREELANCER

Kto szuka:

L.M. Group Poland

Stanowisko:

REKRUTER - FREELANCER

Lokalizacja:

Katowice

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Jesteśmy międzynarodową agencją rekrutacyjną powstałą w 1987 roku w Izraelu, a obecną w Polsce od 2014 roku. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych oraz tymczasowych. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Poznaniu, ponadto mamy oddziały w Warszawie, Gdańsku oraz we Wrocławiu.

W związku z rozwojem struktur L.M. Group, poszukujemy osób gotowych kontynuować swoją karierę zawodową na stanowisku:

Numer referencyjny: RE/2024

Miejsce pracy: Katowice

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

  • Aktywne pozyskiwanie kandydatów różnymi kanałami, m.in. poprzez social media oraz metodą direct search
  • Wstępna selekcja aplikacji
  • Prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych (telefonicznie)
  • Współpraca z innymi rekruterami
  • Aktywna rozbudowa bazy kandydatów i podtrzymywanie istniejących kontaktów

Wymagania:

  • Doświadczenie w realizacji projektów rekrutacyjnych
  • Zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • Samodzielność w działaniu
  • Determinacja i nastawienie na realizację celów
  • Bardzo dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • Pracę na stanowisku Freelancer'a (na podstawie umowy zlecenie/umowy o dzieło/ B2B)
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Pracę zdalną
  • Stałą współpracę
  • Elastyczne godziny pracy

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-30

do końca oferty: 50 dni

pracodawca: L.M. Group Poland

branże: HR