PracaOferty pracy Katowice › Specjalista ds. sprzedaży usług HR (m/k)

Kto szuka:

Trenkwalder

Stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży usług HR (m/k)

Lokalizacja:

Katowice, Gliwice, Częstochowa, Bytom, Bielsko Biała

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zadania:

  • badaj uważnie rynek pracy tymczasowej, outsourcingu i rekrutacji stałych, aby odkryć nowe możliwości i potencjalnych partnerów biznesowych,
  • twórz i wprowadzaj spersonalizowaną strategię sprzedaży, dążąc do osiągnięcia swoich celów sprzedażowych oraz wskaźników wydajności,
  • aktywnie nawiązuj relacje z przedstawicielami firm oraz działami HR, budując trwałe więzi i pozyskując nowych klientów,
  • kreuj atrakcyjne oferty handlowe i umiejętnie negocjuj warunki współpracy, uwzględniając indywidualne potrzeby i oczekiwania klientów.

Czeka na Ciebie również:
  • współpraca z działem operacyjnym, aby zapewnić sprawną obsługę klientów i płynność procesów biznesowych,
  • udział w prestiżowych wydarzeniach branżowych, gdzie będziesz promować naszą agencję i nawiązywać cenne kontakty,
  • kreowanie pozytywnego wizerunku naszej firmy na rynku usług HR, dbając o profesjonalizm i zaufanie,
  • śledzenie najnowszych trendów i innowacji w branży pracy tymczasowej oraz outsourcingu, ciągłe doskonalenie swoich umiejętności.

Od idealnych kandydatów oczekujemy:
  • doświadczenia w sprzedaży usług rekrutacyjnych, pracy tymczasowej lub outsourcingu,
  • sukcesów w osiąganiu i przekraczaniu celów sprzedażowych,
  • umiejętności identyfikacji trendów rynkowych i dostosowywania strategii sprzedażowej,
  • zdolności do rozpoznania potrzeb klientów i elastyczność w dostosowywaniu oferty do ich oczekiwań,
  • inicjatywy w podejmowaniu działań sprzedażowych oraz samodzielności w działaniu,
  • prawa jazdy kat. B.

Mile widziane:
  • dodatkowe szkolenia lub certyfikaty z zakresu nowoczesnej sprzedaży.

Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B,
  • wynagrodzenie zależne od dotychczasowego doświadczenia,
  • możliwość pracy w systemie hybrydowym,
  • niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon oraz auto służbowe,
  • pakiet benefitów: opieka medyczna, pakiet sportowy, ubezpieczenie na życie,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • dostęp do nowoczesnych narzędzi pracy i materiałów szkoleniowych.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-25

do końca oferty: 41 dni

pracodawca: Trenkwalder

branże: HR