eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Katowice › Pierwsza praca w Księgowości

Kto szuka:

HAYS

Stanowisko:

Pierwsza praca w Księgowości

Lokalizacja:

Katowice

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Katowice
NR REF.: 1179309

Dla naszego Klienta - prężnie rozwijającej się firmy z branży technologicznej, poszukujemy osób zainteresowanych rozwojem w obszarze Finansów.

Stanowisko wiąże się z szeregiem obowiązków administracyjnych i biurowych, codzienną pracą z systemem księgowym i magazynowym, a także bieżącym wsparciem Działu Finansowego.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?

Od Kandydatów oczekujemy bardzo dobrej znajomości języka angielskiego, łatwości w przyswajaniu wiedzy systemowej, a także świetnej organizacji pracy i samodzielności w wykonywaniu obowiązków. Preferowane wykształcenie w obszarze ekonomii, finansów lub księgowości. Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy duże możliwości rozwoju, pełne wdrożenie do obowiązków a także prywatną opiekę medyczną i kartę sportową.

Po pierwszej umowie o pracę tymczasową możliwość nawiązania stałej współpracy.

Co powinieneś zrobić?

Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-24

do końca oferty: 22 dni

pracodawca: HAYS

branże: Księgowość / Audyt