PracaOferty pracy Katowice › Samodzielna Księgowa do biura w Katowicach, pełny etat

Kto szuka:

V4 Account Spółka z o.o.

Stanowisko:

Samodzielna Księgowa do biura w Katowicach, pełny etat

Lokalizacja:

Katowice

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

• weryfikację formalną i rachunkową dokumentów księgowych, kwalifikację pod względem księgowym i podatkowym

• księgowanie faktur zakupu, w tym faktur kosztowych, importu usług, towarowych, importu towarów, WNT, środków trwałych

• prowadzenie ewidencji środków trwałych, naliczanie amortyzacji

• rozliczanie kosztów RMK

• księgowanie oraz rozliczanie delegacji krajowych i zagranicznych

• potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami

• sprawdzanie poprawności zaksięgowanego VAT z rejestrami zakupu i sprzedaży, uzgadnianie plików JPK

• sporządzanie deklaracji podatkowych VAT, CIT i innych

• samodzielne sporządzanie sprawozdań finansowych

• nadzór nad obiegiem dokumentów finansowych i księgowych

Oferujemy:

• atrakcyjne wynagrodzenie

• dużą samodzielność

• bardzo dobre, przyjazne warunki pracy

• możliwość zdobycia cennego doświadczenia i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

• stabilną pracę

Wymagania stawiane pracownikowi:

• mile widziane wykształcenie wyższe ekonomiczne, technikum ekonomiczne (finanse, rachunkowość, ekonomia)

• co najmniej 3-letnie doświadczenie na stanowisku Księgowego

• znajomość przepisów o rachunkowości w zakresie prowadzenia pełnej księgowości i przepisów podatkowych

• otwartość na wyzwania i zmiany, komunikatywność, umiejętność współpracy i budowania relacji w zespole

• znajomość języka angielskiego

• mile widziana znajomość programu Optima Insert, Rewizor

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-06

do końca oferty: 20 dni

pracodawca: V4 Account Spółka z o.o.

branże: Księgowość / Audyt