eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Długołęka › Specjalista ds. administracji

Kto szuka:

CEVA Logistics Poland Sp. z o.o.

Stanowisko:

Specjalista ds. administracji

Lokalizacja:

Długołęka

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

ZADANIA NA STANOWISKU PRACY
  • Kontrola i uaktualnianie instrukcji i procedur  dotyczących procesów
  • Udział w audytach wewnętrznych i zewnętrznych
  • Przygotowywanie raportów
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z ZSZ i SCA
  • Nadzór nad prawidłowym i terminowym obiegiem dokumentów zgodnie z wymaganiami
  • Szkolenie pracowników w zakresie zmian dot.dokumentacji
  • Praca w systemie SAP
  • Ścisła współpraca z innymi działami i klientem

Wymagania stawiane pracownikowi:

OCZEKIWANIA WOBEC KANDYDATÓW
  • Wykształcenie min. średnie
  • Bardzo dobra znajomość MS Office i obsługi urządzeń biurowych
  • Samodzielność, odpowiedzialność, nastawienie na realizację założonych celów
  • Dokładność w realizacji powierzonych zadań
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Znajomość norm ISO oraz zagadnień ZSZ , 5S

Firma oferuje:

OFERUJEMY
  • Stabilne zatrudnienie w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych
  • Przyjazną atmosferę pracy

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-08

do końca oferty: 2 dni

pracodawca: CEVA Logistics Poland Sp. z o.o.

branże: Administracja biurowa