PracaGrupyalt.pl.praca.oferowana › Zielonka => Inżynier Oprogramowania <=
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2022-01-15 11:00:05
    Temat: Zielonka => Inżynier Oprogramowania <=
    Od: TeamQuest Sp. z o.o. <n...@T...PL>

    Naszym Klientem jest firma działająca od 1992 roku. Ich podstawowym
    założeniem jest kompleksowe wspomaganie informatyzacji w
    diagnostyce medycznej. Ściśle współpracują z najlepszymi
    światowymi i krajowymi producentami systemów informatycznych, by
    rozszerzać ofertę o skuteczne rozwiązania odpowiadające
    potrzebom i wymaganiom Użytkowników.

    Działania firmy sięgają od opracowań teoretycznych, przez
    konkretne rozwiązania techniczne, produkcję, wdrożenia, handel
    i serwis po działalność edukacyjną i szkoleniową.

    ***** Inżynier Oprogramowania

    ***** Realizowane zadania:

    * Współudział w tworzeniu i rozwoju nowo powstającego zespołu
    (4-8 osób)
    * Projektowanie efektywnych, użytecznych i adekwatnych do potrzeb
    organizacji rozwiązań architektonicznych (w części
    funkcjonalnej i niefunkcjonalnej) systemu/aplikacji/usługi
    * Bezpośredni udział wykonawczy w tworzeniu oprogramowania
    * Odpowiedzialność za techniczną stronę realizacji i stos
    technologiczny projektów
    * Integracja nowych rozwiązań z istniejącymi, również w sytuacji
    braku przygotowania odbiorcy do ich przyjęcia
    * Wsparcie merytoryczne dla młodszych członków zespołu
    * Projektowanie nowych funkcjonalności / wdrażanie nowych narzędzi
    - 60%
    * Analiza problemów/wymagań - 30%
    * Wsparcie eksploatacji - 10%

    ***** Nasze wymagania:

    * Bardzo dobra znajomość języka programowania Python lub
    Java/Spring (poziom: Mid)
    * Znajomość wzorców projektowych i doświadczenie w projektowaniu
    architektury złożonych systemów IT działających w środowisku
    zintegrowanym
    * Wiedza z zakresu integracji systemów (MQ, XML, JSON, REST, SOAP)
    * Znajomość problematyki związanej z bezpieczeństwem i
    wydajnością aplikacji
    * Doświadczenie w pracy w metodologiach zwinnych i z systemem
    kontroli wersji (GIT)
    * Praktyczna znajomość relacyjnych baz danych (PostgreSQL) i języka
    SQL
    * Doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych
    * Umiejętność znajdowania kompromisu między zakresem, jakością i
    czynnikiem czasu
    * Orientacja na produkt w realizacji projektu

    ***** Mile widziane:

    * Doświadczenie w technologiach frontendowych, znajomość JavaScript
    * Doświadczenie w branży medycznej
    * Doświadczenie w zakresie CI/CD
    * Znajomość technik zapewniania jakości oprogramowania
    * Znajomość technologii chmurowych i modeli SaaS i PaaS

    ***** Proponujemy:

    * Stałe, stabilne zatrudnienie - praca w firmie z 30-letnim
    doświadczeniem, stabilnej finansowo, o statusie merytorycznego
    lidera na rynku
    * Udział w nowych projektach, w różnych technologiach, w tym dla
    kluczowych, wieloletnich klientów firmy
    * Praca w dynamicznym, otwartym zespole, w atmosferze współpracy i
    zaangażowania
    * Realny wpływ na powstające produkty i rozwiązania
    * Możliwość rozwoju w obszarze R&D, zastosowań medycznych (badań
    laboratoryjnych) oraz usług globalnych
    * Spersonalizowane podejście do nauki i podnoszenia kwalifikacji -
    udział w kursach i szkoleniach
    * Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowę B2B
    * Pracę w trybie hybrydowym (w siedzibie firmy / zdalnie)
    * Karty sportowe (Multisport)

    dium=cron&utm_campaign=2201

    W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli
    następującej treści:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych dla potrzeb tej i
    kolejnych rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych
    osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku t.j. Dz.U.2016 poz. 922).
    Jednocześnie wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych
    osobowych potencjalnym pracodawcom.

    Potwierdzam prawdziwość powyższych danych i zgadzam się na
    przetwarzanie i administrowanie moimi danymi, które podałem/am
    do wiadomości TeamQuest Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-814
    Warszawa ul. Miedziana 3A lok. 21 do celów rekrutacji
    pracowników. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em
    poinformowana/y iż administratorem moich danych jest TeamQuest
    Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-814 Warszawa ul. Miedziana
    3A lok. 21 oraz że moje dane mogą zostać przekazane
    potencjalnym pracodawcom oraz, że mam prawo dostępu do treści
    swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich
    przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania
    danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania
    przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją
    szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne.
    Jednocześnie wyrażam zgodę na podejmowanie czynności mających
    na celu weryfikacje prawdziwości przekazanych przeze mnie
    dokumentów i informacji w nich zawartych.