PracaGrupyalt.pl.praca.oferowana › Wrocław => Linux Administrator <=
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2021-05-04 11:45:04
    Temat: Wrocław => Linux Administrator <=
    Od: TeamQuest Sp. z o.o. <n...@T...PL>

    Nasz Klient to firma, która zajmuje się administracją systemami
    Linux i usługami DevOps.
    Jeśli działasz w branży e-commerce, świadczysz usługi w modelu
    SaaS lub w inny sposób monetyzujesz ruch ze strony, na pewno
    zależy Ci na dostępności. Firma zadba o to, aby Twoja strona
    lub aplikacja działa szybko, stabilnie, a dane na serwerach były
    bezpieczne. Zapewnimy przy tym obsługę klienta na poziomie, z
    jakim się jeszcze nie spotkałeś przy tego typu usługach.

    Prowadzisz Software House? Nasz Klient pomoże zautomatyzować procesy
    związane z deploymentem, stworzy środowiska developerskie i
    testowe oraz pomoże zaprojektować skalowalne i wydajne
    aplikacje.
    Pracują na wszystkich platformach, gdzie możliwe jest zarządzanie
    systemem.
    Nie sposób wymienić choćby połowy technologii, z którymi mają do
    czynienia, ponieważ każdy nowy Klient to nowa okazja do nauki.
    Będzie ich wiele, ale między innymi: Ansible, Kubernetes, Docker,
    Terraform, MySQL, Cassandra, Haproxy, Redis, ELK, MongoDB, AWS czy
    GCP.
    Są stale rozwijającym się zespołem zaangażowanych i
    wspierających się ludzi, którzy już od kilku dobrych lat
    współpracują z Klientami z Polski i zagranicy. W związku z
    rosnącą ilością projektów, szukamy dla nich admina, który -
    podobnie jak ONI - szczerze lubi tę robotę! :)

    ***** Linux Administrator

    ***** Realizowane zadania:

    * Rozwiązywanie problemów, czyli reagowanie na awarie oraz obsługa
    zgłoszeń Klientów. Przykładowe problemy z jakimi możesz się
    zetknąć:
    ** namierzanie źródła niedostępności serwisów / aplikacji /
    usług
    ** analiza obciążenia systemu (np. wzmożony ruch, wolne
    zapytania sql, atak)
    ** analiza problemów z pocztą (nie dochodzi do serwera, wpada do
    folderu SPAM)
    ** zmiany w konfiguracji usług nginx, apache, haproxy, varnish i
    wielu innych
    ** odtwarzanie plików lub całych środowisk z kopii zapasowych
    ** tworzenie, usuwanie kont, dostępów VPN i dostępów
    użytkowników
    ** automatyzacja powyższych zadań :)
    * Realizacja projektów, czyli tworzenie środowisk od podstaw,
    konfiguracja nowych usług i wdrażanie nowych rozwiązań. Z czym
    to się dokładnie wiąże?
    ** instalacja nowych systemów
    ** wdrażanie rozwiązań HA (klastry, replikacje, load balancing)
    ** optymalizacja wydajności (tuning baz danych, wdrażanie cache)
    ** skalowanie usług
    ** automatyzacja (pisanie skryptów, scenariuszy ansible)
    ** pisanie dokumentacji technicznej (ale głównie na wew. wiki!)

    ***** Od Kandydatów wymagamy:

    * Minimu 2-letnie doświadczenie w pracy jako administrator systemów
    Linux
    * Znajomość przynajmniej jednego języka programowania na poziomie
    potrzebnym do automatyzcji zadań
    * Doświadczenie w konfiguracji narzędzi do monitoringu (Icinga,
    Grafana)
    * Doświadczenie w konfiguracji usług (np.: nginx, apache, haproxy,
    varnish i wielu innych)
    * Gotowość do dodatkowo płatnych dyżurów pod telefonem
    (ustalanych wspólnie, nigdy samotnie, po wdrożeniu)
    * Pasja w administracji Linuxem i multitasking
    * Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2

    ***** Mile widziane:

    * Doświadczenie z rozwiązaniami HA

    ***** Proponujemy:

    * Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i wiedzy i jasną
    ścieżkę rozwoju
    * Premie za zrealizowane projekty i bonusy za polecenia
    * Elastyczną formę zatrudnienia: umowa o pracę, B2B
    * Elastyczne godziny pracy
    * Możliwość pracy zdalnej (okres wdrożenia - większość tygodnia
    w biurze w Krakowie)
    * Szkolenia wewnętrzne
    * Pakiet LuxMed
    * Kartę Multisport
    * Budżet szkoleniowy
    * Opłacamy certyfikaty techniczne
    * Dobrze zaopatrzoną kuchnię do Twojej dyspozycji (owoce,
    przekąski, kawa etc)
    * Przyjazną, niekorporacyjną atmosferę pracy
    * Chillout room z pufami i konsolą do gier (nie tylko dla dekoracji)
    * Pizza Friday
    * Fajnych współpracowników, którzy chętnie dzielą się wiedzą i
    przełożonych, których wierzą w Twoje pomysły

    ***** Inne informacje:

    dium=cron&utm_campaign=2105

    W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli
    następującej treści:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych dla potrzeb tej i
    kolejnych rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych
    osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku t.j. Dz.U.2016 poz. 922).
    Jednocześnie wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych
    osobowych potencjalnym pracodawcom.

    Potwierdzam prawdziwość powyższych danych i zgadzam się na
    przetwarzanie i administrowanie moimi danymi, które podałem/am
    do wiadomości TeamQuest Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-814
    Warszawa ul. Miedziana 3A lok. 21 do celów rekrutacji
    pracowników. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em
    poinformowana/y iż administratorem moich danych jest TeamQuest
    Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-814 Warszawa ul. Miedziana
    3A lok. 21 oraz że moje dane mogą zostać przekazane
    potencjalnym pracodawcom oraz, że mam prawo dostępu do treści
    swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich
    przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania
    danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania
    przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją
    szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne.
    Jednocześnie wyrażam zgodę na podejmowanie czynności mających
    na celu weryfikacje prawdziwości przekazanych przeze mnie
    dokumentów i informacji w nich zawartych.