PracaGrupyalt.pl.praca.oferowana › Warszawa => Developer Microsoft Dynamics AX <=
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2023-03-22 09:00:05
    Temat: Warszawa => Developer Microsoft Dynamics AX <=
    Od: TeamQuest Sp. z o.o. <n...@T...PL>

    Dla naszego Klienta, lidera rozwiązań w obszarze pozapłacowych
    świadczeń pracowniczych z zakresu sportu, rekreacji, kultury
    oraz programów kafeteryjnych, poszukujemy obecnie osoby na
    stanowisko:

    ***** Developer Microsoft Dynamics AX

    ***** Twoje super zadania:

    * Tworzenie modyfikacji systemu Microsoft Dynamics AX;
    * Realizacja potrzeb wewnętrznego działu Finansów i Księgowości
    oraz proponowanie usprawnień;
    * Projektowanie rozwiązań od strony technicznej;
    * Rozwiązywanie problemów w systemie i naprawa błędów na poziomie
    2/3 linii wsparcia;
    * Migracja wytwarzanych zmian pomiędzy środowiskami;
    * Tworzenie i aktualizowanie dokumentacji technicznej;
    * Współpraca z Product Ownerem, Konsultantami, Administratorami IT
    oraz Specjalistami wsparcia i Użytkownikami systemu.

    ***** Od kandydatów oczekujemy:

    * Doświadczenie w programowaniu w X++
    * +2 lata doświadczenia w rozwijaniu i utrzymywaniu modułów
    finansowych systemu MS Dynamics AX 2012
    * Doświadczenie w rozwijaniu i utrzymywaniu modułów finansowych
    systemu MS Dynamics 365
    * Umiejętność budowania i optymalizowania zapytań w MS SQL
    * Znajomość budowy systemu AX, w tym architektury, modelu klas,
    mechanizmu uprawnień
    * Zarządzanie usługami i interfejsami systemu
    * Doświadczenie projektowe w metodykach zwinnych
    * Umiejętności miękkie - lubisz pracować zespołowo, cechuje Cię
    wysoka kultura osobista oraz podejście fair play

    ***** Oferujemy:

    * Ustalimy dogodną dla Ciebie formę współpracy (umowa o pracę /
    kontrakt B2B) i zakres benefitów;
    * Oferujemy pracę w modelu hybrydowym lub zdalnym;
    * Praca zaczyna się między 8:00 a 9:00, nasz Klient ceni sobie
    work-life balance;
    * Nasz Klient ma dla Ciebie kartę MultiSport oraz możliwość zakupu
    karty dla Twoich najbliższych, a także zajęcia sportowe w
    biurze;
    * Możesz dołączyć do grupowego ubezpieczenia oraz skorzystać z
    prywatnej opieki medycznej;
    * Poziom energii uzupełnij aromatyczną kawą i herbatą, a rano w
    biurze naszego Klienta czeka Cię dofinansowane śniadania;
    * Możesz skorzystać z platformy interaktywnej do nauki języka
    angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego i włoskiego;
    * Otrzymasz dodatkowe dni urlopu adekwatne do stażu pracy;
    * Jako rodzic możesz skorzystać z dofinansowania do żłobków i
    przedszkoli oraz wyprawki do szkoły dla Twoich dzieci;
    * Otrzymasz dostęp do programu kafeteryjnego z punktami, za które
    kupisz to czego Ci potrzeba oraz dostęp do tańszych biletów do
    kina i teatru;
    * W drobnych sprawach prywatnych wyręczy Cię concierge wspierający
    pracowników;
    * Dla Pracowników naszego Klienta i członków ich rodziny, którzy
    znaleźli się w trudnych sytuacjach, zarówno w życiu zawodowym,
    jak i prywatnym mamy dostęp do zewnętrznego programu wsparcia
    psychologicznego;
    * Na wsparcie całego zespołu możesz liczyć nie tylko w okresie
    wdrożenia;
    * U naszego Klienta Twój weekend będzie dłuższy - w piątki
    pracujemy krócej! :)

    dium=cron&utm_campaign=2303

    W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli
    następującej treści:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych dla potrzeb tej i
    kolejnych rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych
    osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku t.j. Dz.U.2016 poz. 922).
    Jednocześnie wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych
    osobowych potencjalnym pracodawcom.

    Potwierdzam prawdziwość powyższych danych i zgadzam się na
    przetwarzanie i administrowanie moimi danymi, które podałem/am
    do wiadomości TeamQuest Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-814
    Warszawa ul. Miedziana 3A lok. 21 do celów rekrutacji
    pracowników. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em
    poinformowana/y iż administratorem moich danych jest TeamQuest
    Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-814 Warszawa ul. Miedziana
    3A lok. 21 oraz że moje dane mogą zostać przekazane
    potencjalnym pracodawcom oraz, że mam prawo dostępu do treści
    swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich
    przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania
    danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania
    przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją
    szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne.
    Jednocześnie wyrażam zgodę na podejmowanie czynności mających
    na celu weryfikacje prawdziwości przekazanych przeze mnie
    dokumentów i informacji w nich zawartych.