eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Żory › Sprzątaczka

Kto szuka:

ATERIMA WORK

Stanowisko:

Sprzątaczka

Lokalizacja:

Żory

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Co będziesz robić?

  • Utrzymywać w czystości wyznaczoną przestrzeń, w tym podłogi, meble oraz wyposażenie poszczególnych pomieszczeń
  • Myć okna
  • Sprzątać toalety, dbać o czystość glazury

Czego oczekujemy?
  • Dyspozycyjności do pracy w systemie 3-zmianowym
  • Dokładności, skrupulatności
  • Umiejętności pracy w zespole

Co oferujemy?
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę tymczasową
  • Stawkę godzinową 27,70 zł brutto
  • Zlecenie w systemie 3-zmianowym (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00)

Co jest dla Ciebie ważne?

Wiemy, że do dobrej pracy potrzebne są odpowiednie warunki.Dobrze znamy naszych kandydatów i świetnie rozumiemy, na czym szczególnie im zależy w pracy.

  • Stabilne zatrudnienie - Aterima WORK działa już blisko 10 lat i zatrudnia tysiące pracownikóww Polsce, Niemczech, Francji
  • Wynagrodzenie zawsze na czas - Terminowe przelewy z wynagrodzeniami dla pracowników to podstawa
  • Premie za polecenia - Poleć nam nowego pracownika i zyskaj dodatkową premię!
  • Szybka rekrutacja - Działamy szybko- często formalności załatwiamy w dwa dni
  • Wolne weekendy - w naszych ofertach pracy soboty i niedziele masz dla siebie
  • Opieka koordynatora - w ATERIMA zawsze możesz liczyć na pomoc dedykowanego koordynatora
  • Sprawdzone miejsca pracy - Stawiamy na bezpieczeństwo-pracujemy tylko ze sprawdzonymi firmami

Zainteresowany?

Kliknij zielony przycisk i APLIKUJ teraz!

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-26

do końca oferty: 14 dni

pracodawca: ATERIMA WORK

branże: Praca fizyczna

Praca - wiadomości i porady

  • GUS: średnia krajowa w III 2024 wyższa o 12% r/r

    GUS: średnia krajowa w III 2024 wyższa o 12% r/r

    Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w marcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12% wyższe r/r i wyniosło 8408,79 zł brutto.

  • Wynagrodzenia 2022 a znajomość języków obcych

    Wynagrodzenia 2022 a znajomość języków obcych

    Od dawna mamy świadomość, że w świecie globalizacji i rosnącej konkurencji międzynarodowej, zdolność posługiwania się językami obcymi odgrywa bardzo ważną rolę. Wyniki Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń przeprowadzonego w 2022 roku ...

  • GUS: średnia krajowa w XII 2023 wyższa o 9,6% r/r

    GUS: średnia krajowa w XII 2023 wyższa o 9,6% r/r

    Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w grudniu 2023 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 9,6% wyższe r/r i wyniosło 8032,96 zł brutto. Względem listopada 2023 r. przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto było wyższe ...

  • Student na freelance - czyli jak zarobić i zdobyć cenne doświadczenie

    Student na freelance - czyli jak zarobić i zdobyć cenne doświadczenie

    Studiowanie stanowi finansowe wyzwanie dla większości młodych ludzi. Według Warszawskiego Instytutu Bankowości polski student wydaje miesięcznie na swoje utrzymanie 3867,06 zł. Nic więc dziwnego, że studenci często zmuszeni są do ...

  • Wynagrodzenia w bankowości w 2022 roku

    Wynagrodzenia w bankowości w 2022 roku

    Mediana wynagrodzeń w bankowości wyniosła 8 000 PLN brutto. Widoczne są dysproporcje pomiędzy zarobkami mężczyzn i kobiet. Mężczyźni zarabiali ponad 30% więcej niż kobiety.