PracaOferty pracy Warszawa › Sprzątaczka / Sprzątacz / Szatniarz / Szatniarka

Kto szuka:

Biblioteka Narodowa

Stanowisko:

Sprzątaczka / Sprzątacz / Szatniarz / Szatniarka

Lokalizacja:

Warszawa, al. Niepodległości 213 oraz Plac Krasińskich 3/ 5

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Od kandydatów oczekujemy m.in.:
  • umiejętności pracy indywidualnej jak również w zespole,
  • pracowitości, rzetelności i terminowości,
  • kultury osobistej,
  • dobrej organizacji pracy własnej.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Zakres obowiązków obejmuje m.in.:
  • utrzymanie czystości w pomieszczeniach biurowych, toaletach, przestrzeni ogólnodostępnej,
  • obsługa szatni.

Firma oferuje:

Wymiar czasu pracy:
  • możliwość pracy w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu pracy,
  • praca w tygodniu na 2 zmianę do godziny 19.00,
  • praca w soboty i w niedziele do godziny 19.00.

Wynagrodzenie zasadnicze dla pełnego etatu: 4300,00 zł + dodatek stażowy + premia uznaniowa.

  • możliwość pracy w ramach umowy zlecenia.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-26

do końca oferty: 4 dni

pracodawca: Biblioteka Narodowa

branże: Praca fizyczna