eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Zamość › SPECJALISTA DO SPRAW KADR I PŁAC

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

SPECJALISTA DO SPRAW KADR I PŁAC

Lokalizacja:

Zamość

lubelskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/0853

Obowiązki:

prowadzenie dokumentacji kadrowej pracowników (aktualizacja, porządkowanie, archiwizacja)
- gromadzenie, segregowanie i przechowywanie dokumentów płacowych
- rozliczanie czasu pracy pracowników (ewidencjonowanie, kontrola rejestracji czasu pracy, grafiku nieobecności)
- prowadzenie ewidencji w zakresie urlopów, zwolnień lekarskich i innych nieobecności
- monitorowanie terminowości badań okresowych i szkoleń BHP
- obsługa procesów związanych z zatrudnianiem oraz rozwiązywaniem umów o pracę i umów cywilnoprawnych
- kontrola uprawnień pracowniczych niezbędnych do wykonywania zawodów wymagających specjalnych uprawnień
- wydawanie zaświadczeń w zakresie zatrudnienia i wynagrodzeń
- obliczanie wynagrodzeń, zasiłków i innych świadczeń wynikających z nawiązanego stosunku pracy
- naliczanie wypłat z tytułu umów cywilnoprawnych
- realizacja obowiązków płatnika, naliczanie i odprowadzenie składek ZUS oraz podatku dochodowego
- sporządzanie i składanie deklaracji z tytułu ubezpieczeń społecznych i zdrowotnych, podatkowych PIT, PPK, PFRON
- opracowywanie regulaminów, procedur w zakresie kadr i wynagrodzeń
- prowadzenie spraw związanych z zakładowym funduszem świadczeń socjalnych
- reprezentowanie pracodawcy w kontaktach z pracownikami oraz jednostkami zewnętrznymi w zakresie zadań kadrowo-płacowych i socjalnych
- sporządzanie sprawozdań do GUS
- inspirowanie, planowanie i uczestnictwo w doskonaleniu zakładowego systemu wynagradzania
- przygotowywanie narzędzi i systemów do obsługi kadrowo-płacowej
- ochrony danych osobowych pracowników zgodnie z odrębnymi przepisami
- udzielania bieżących odpowiedzi na zapytania pracowników
- monitorowanie zmian w przepisach prawnych dot. prawa pracy

Wymagania:Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • umiejętność pracy w księgowości
  • osoba samodzielna

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania:

  • Bieżąca znajomość przepisów w zakresie PIT, ZUS, Kodeksu Pracy i pokrewnych, wiedza z zakresuprowadzenia akt osobowych i samodzielność w ich prowadzeniu, znajomość zasad naliczania wynagrodzeń, znajomość zasadnawiązywania stosunku pracy, umów zleceń.Minimum 3 lata w pracy w dziale kadr i płac.Znajomość systemu Comarch Optima, doświadczenie księgowe.

Miejsce pracy: Peowiaków 9, 22-400 Zamość, powiat: m. Zamość, woj: lubelskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Staż pracy: lata: 3

Wymagane dokumenty: CV

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-14

do końca oferty: 44 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Administracja biurowa