eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Wydrzno › GŁÓWNY SPECJALISTA

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

GŁÓWNY SPECJALISTA

Lokalizacja:

Wydrzno

kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/0596

Obowiązki:

1)Utrzymywanie kontaktów z rodzicami wychowanków, w tym opracowywanie i realizacja planu pracy z rodziną biologiczną oraz udzielanie informacji o przysługujących świadczeniach i dostępnych formach pomocy. 2)Rozpoznanie sytuacji rodzinnej wychowanków. 3)Utrzymywanie kontaktu z instytucjami wspierającymi rodzinę. 4)Inicjowanie i podejmowanie działań niezbędnych do unormowania sytuacji rodzinnej i majątkowej wychowanków. 5)Podejmowanie działań mających na celu powrót dziecka do rodziny naturalnej lub umieszczenia w zastępczej formie opieki rodzinnej. 6)Udział w opracowywaniu planu pomocy dziecku. 7)Tworzenie i monitorowanie indywidualnych programów usamodzielnienia oraz współpraca z instytucjami wspierającymi proces. 8)Uczestnictwo w posiedzeniach zespołu ds. okresowej oceny sytuacji dziecka.

Wymagania:Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • Prawo jazdy kat. B
  • obsługa komputera i pakietów oprogramowania biurowego MS Office( Word, Excel)
  • bardzo dobra organizacja pracy, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (kierunek studiów w zakresie np. pedagogiki, logopedii, psychologii) i staż pracy 5 lat lub wykształcenie wyższe według odrębnych przepisów i specjalizacja II stopnia w zawodzie pracownik socjalny i staż pracy 6 lat. Wynagrodzenie: wynagr. zasadnicze + dodatek za wieloletnią pracę (na podst. Ustawy z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych) wiedza i umiejętności stosowania metod i technik pracy z rodziną, umiejętność obserwacji i łączenia faktów oraz stawianie trafnej diagnozy. Umowa o pracę, wynagrodzenie brutto 4300 zł.

Miejsce pracy: Wydrzno 13/1, 86-320 Wydrzno, powiat: grudziądzki, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymagane dokumenty: CV

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca
POPRZEDNIA OFERTA KRAJACZ KONTROLER DOSTAW Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA DEKARZ (0847)

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-14

do końca oferty: 44 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Ochrona osób i mienia