PracaOferty pracy Holandia › Uprawa i pielęgnacja kwiatów ciętych i doniczkowych HOLANDIA

Kto szuka:

Work Centre Sp. z o.o.

Uprawa i pielęgnacja kwiatów ciętych i doniczkowych HOLANDIA

Lokalizacja:

Holandia, Emmeloord

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

 Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy posiadającą certyfikat nr. 7098 nadany przez Marszałka Województwa Opolskiego.

 Posiadamy oferty pracy stałej i tymczasowej na terenie Holandii, głównie w okolicy miasta Emmeloord.

 Poszukujemy osób chętnych do pracy na szklarni przy uprawie i pielęgnacji kwiatów ciętych i doniczkowych.

 Oferujemy przejazd kredytowany - dotyczy konkretnej oferty.
 Więcej informacji u konsultanta.

 Miejsce pracy: Holandia, Emmeloord

 Zakres obowiązków:
 - uprawa i pielęgnacja kwiatów ciętych i doniczkowych,
 - sadzenie i pakowanie kwiatów,
 - inne prace na szklarni.

 Wynagrodzenie brutto za godzinę pracy wynosi: 13.27 EUR

Wymagania stawiane pracownikowi:

 Od pracowników oczekujemy:
 - silnej motywacji do wykonywania pracy,
 - dyspozycyjności do pracy całorocznej,
 - chęci do pracy fizycznej,

 Znajomość języka angielskiego oraz posiadanie prawa jazdy kat. B będzie mile widziane.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-17

do końca oferty: 6 dni

pracodawca: Work Centre Sp. z o.o.

branże: Praca fizyczna

Praca - wiadomości i porady

  • Jakie wynagrodzenia w sektorze HR & legal w 2024 roku?

    Jakie wynagrodzenia w sektorze HR & legal w 2024 roku?

    Na jakie wynagrodzenia mogą liczyć w 2024 roku specjaliści z branży HR & legal? Jak wynika z "Raportu Trendów & Wynagrodzeń 2024", przygotowanego przez ManpowerGroup we współpracy z portalem pracy rocketjobs.pl, na największe podwyżki w ...

  • Chandra powakacyjna? Oto 8 sposobów na wellbeing po urlopie

    Chandra powakacyjna? Oto 8 sposobów na wellbeing po urlopie

    Powrót do pracy po wakacjach bywa dla wielu pracowników dość traumatycznym przeżyciem, szczególnie w przypadku, gdy już od pierwszych chwil w biurze muszą mierzyć się z długą listą ASAP-ów i wypełnioną po brzegi skrzynką pocztową ...

  • 7 błędów popełnianych na Linkedin. Czy też je robisz?

    7 błędów popełnianych na Linkedin. Czy też je robisz?

    Prowadzenie profilu na LinkedIn może być kluczowe dla sukcesu zawodowego managerów, jednak wiele z nich popełnia błędy, które mogą ograniczyć ich efektywność i wpływ na platformie. Oto kilka najczęstszych z nich.

  • Dla kogo dobrowolne ubezpieczenie zdrowotne?

    Dla kogo dobrowolne ubezpieczenie zdrowotne?

    Jeśli z jakiegoś powodu nie jesteś w systemie ubezpieczenia zdrowotnego, możesz w każdej chwili dołączyć - przypomina Narodowy Fundusz Zdrowia. Jak przystąpić do dobrowolnego ubezpieczenia zdrowotnego?

  • Długie weekendy - jak wygląda kalendarz 2024?

    Długie weekendy - jak wygląda kalendarz 2024?

    W 2024 roku układ kalendarza sprzyja organizacji przedłużonych weekendów. W niektórych miesiącach wolnych dni może być naprawdę sporo. Ile będziemy mieć długich weekendów w 2024 roku?