eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Holandia › Spawacz MIG/MAG (2mm) HOLANDIA

Kto szuka:

Work Centre Sp. z o.o.

Stanowisko:

Spawacz MIG/MAG (2mm) HOLANDIA

Lokalizacja:

Holandia, Urk

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

 Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy posiadającą certyfikat nr. 7098 nadany przez Marszałka Województwa Opolskiego. Posiadamy oferty pracy stałej i tymczasowej na terenie Holandii.

 Poszukujemy spawacza MIG MAG dla jednego z naszych klientów – firmy, która na przestrzeni lat z małej firmy budowlanej rozrosła się do poważnego partnera w rozwoju i dostawach systemów ogrodzeń, fasad stalowych i ścian osłonowych, schodów stalowych, markiz i konstrukcji szklanych.

 Miejsce pracy: Holandia, Urk

 Zakres pełnionych obowiązków :
 - spawanie metodą MIG MAG według rysunków technicznych. Spawanie 2 mm.

 Wynagrodzenie brutto za godzinę pracy wynosi : od 16.00 EUR do 18.00 EUR (w zależności od Twojego doświadczenia, możliwości rozwoju).

 Osoby zainteresowane ofertą prosimy o złożenie aktualnego CV w języku angielskim

Wymagania stawiane pracownikowi:

 Od kandydatów oczekujemy:
 - doświadczenia w spawaniu metodą MIG MAG (drobne przedmioty - 2 mm),
 - umiejętności czytania rysunków technicznych,
 - dobrej znajomości języka angielskiego,
 - czynnego prawa jazdy kat. B,
 - dokładności.
 Certyfikat spawania metodą MIG MAG będzie dodatkowym atutem.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-17

do końca oferty: 3 dni

pracodawca: Work Centre Sp. z o.o.

branże: Praca fizyczna

Praca - wiadomości i porady

  • Zarobki programistów w 2022 roku

    Zarobki programistów w 2022 roku

    W 2022 roku w Ogólnopolskim Badaniu Wynagrodzeń (OBW) wzięło udział 6 307 programistów. Mediana wynagrodzeń na tym stanowisku wynosiła 9 129 PLN brutto.

  • GUS: średnia krajowa w VI 2023 wyższa o 11,9% r/r

    GUS: średnia krajowa w VI 2023 wyższa o 11,9% r/r

    Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w czerwcu 2023 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,9% wyższe r/r i wyniosło 7335,20 zł brutto. Względem maja 2023 r. przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto było niższe o ...

  • Zatrudnianie młodocianych. Co zmieniają najnowsze przepisy?

    Zatrudnianie młodocianych. Co zmieniają najnowsze przepisy?

    30 września weszło w życie nowe rozporządzenie dotyczące wykazu prac wzbronionych młodocianym pracownikom oraz warunków ich zatrudniania. Kiedy i na jakich warunkach może być zatrudniona osoba niepełnoletnia? Jakie zmiany wprowadzają nowe ...

  • Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

    Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

  • Gotowe projekty CV: Twoja tajna broń w poszukiwaniu pracy

    Gotowe projekty CV: Twoja tajna broń w poszukiwaniu pracy

    Pracodawcy coraz większą uwagę skupiają na tym, aby kandydat na stanowisko pracy był osobą wykwalifikowaną. Na pierwszym etapie rekrutacji możesz to udowodnić tylko poprzez swoje dokumenty aplikacyjne. Profesjonalne Curriculum Vitae i list ...