PracaOferty pracy Niemcy › STOLARZ 17 -18 EUR brutto / godz. Pracy + Dieta 40 EUR netto / Dzień Pracy.

Kto szuka:

Rekrutacja-Kozow

STOLARZ 17 -18 EUR brutto / godz. Pracy + Dieta 40 EUR netto / Dzień Pracy.

Lokalizacja:

Niemcy

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

PRACA -  NIEMCY - STOLARZ / MONTER MEBLI.
NIEMIECKI PRACODAWCA - NIEMIECKA UMOWA O PRACĘ.

Niemiecki Pracodawca  Zatrudni Stolarzy  Monterów Mebli do  Kamperów.
Zatrudnienie od  22 , 29 Kwiecień , Maj   i w Kolejnych m-cach 2024.
Miejsce Pracy  Regensburg , Bamberg.
System Pracy Jednozmianowy  - Zmiana Poranna.

OFERUJEMY
STAWKA   17,00  - 18  € brutto/ godz. Pracy + Dieta  40 €  netto  / Dzień Pracy.
Pracodawca organizuje Zakwaterowanie. Kwaterę opłaca Pracownik.
Dla Pracowników Pokoje  zawsze jednoosobowe.
Koszt Kwatery od  20 - 30 euro za Dobę.

Ustawowe ubezpieczenie zdrowotne  i emerytalne.
Możliwość pobierania co tygodniowych zaliczek.
Punktualna wyplata wynagrodzenia do 15-tego dnia każdego miesiąca.
Wsparcie   Rekruterek  z  Polski.

Koszty dojazdu do Niemiec po stronie Pracowników.

Jeśli  Oferta Pracy wzbudziła  Państwa  zainteresowanie
prosimy o przesyłanie  aktualnych CV w wersji polskiej lub niemieckiej.

Jesteśmy do Państwa Dyspozycji  Służymy Doradztwem  i Pomocą.

Wymagania stawiane pracownikowi:

ZADANIA DO WYKONANIA
Przebudowa / Rozbudowa wnętrza Jachtów Statków i Lodzi.
Montaż Mebli
Praca przy Maszynach Stolarskich.
Wykonywanie Zadań zgodnie z Rys. Technicznym.

PROFIL KANDYDATA
Doswiadczenie  Kilkuletnie w Branzy Stolarskiej.
mile widziane wykształcenie kierunkowe (+dyplom), nie jest to jednak wymog konieczny.
wymagane prawo jazdy i samochód na dojazd  do pracy.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-24

do końca oferty: 6 dni

pracodawca: Rekrutacja-Kozow

branże: Praca fizyczna