PracaOferty pracy Szwajcaria › Hydraulik 34 - 36 CHF brutto / godz. Pracy + Dieta 16 CHF netto / Dzień Pracy.

Kto szuka:

Rekrutacja-Kozow

Hydraulik 34 - 36 CHF brutto / godz. Pracy + Dieta 16 CHF netto / Dzień Pracy.

Lokalizacja:

Szwajcaria

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

PRACA - MONTER INSTALACJI SANITARNYCH  + C.O.  - SZWAJCARIA.
SZWAJCARSKI PRACODAWCA  - SZWAJCARSKA UMOWA O PRACE.

Szwajcarski  Pracodawca zatrudni   HYDRAULIKÓW  na Projekty do Szwajcarii.
Zatrudnienie  od   22 , 29  Kwiecień , Maj  i w kolejnych  m-cach  2024.

Pracodawca  Szwajcarska  Agencja Pracy - Zatrudnienie na Szwajcarska  Umowę  o Pracę.

STAWKA  34 - 36 CHF brutto / godz. + Dieta 16  CHF netto / Dzień Pracy.
WYPŁATY DLA PRACOWNIKÓW CO TYDZIEŃ.

Pracodawca organizuje Zakwaterowanie. Kwaterę opłaca Pracownik.
Kwota Kwatery od  180 - 220 CHF / TYDZIEŃ.  Pokoje zawsze jednoosobowe.

Pracownicy z góry opłacają Koszty Zakwaterowania za Pierwszy Tydzień
lub Koszty Zakwaterowania przejmuje Pracodawca i minusuje z Wypłaty Pracownika.

Podatek Dochodowy w Szwajcarii jest Progresywny
i  wysokość Podatku  12 - 20 %   zalezy od Kantonu  w ktorym Pracownik  Pracuje.

Koszty dojazdu do Szwajcarii  po stronie Pracownika.

Jeśli wzbudziliśmy Państwa  zainteresowanie prosimy o  przesyłanie CV
w wersji niemieckiej ze zdjęciem Kandydata  lub zdjecie  osobno.

Jesteśmy do Państwa Dyspozycji i Służymy Pomocą.

Wymagania stawiane pracownikowi:

PROFIL KANDYDATA
Doświadczenie w branży  min 2 LATA.
Znajomość jęz.  niemieckiego w Rozmowie  Telefonicznej Komunikatywny POZIOM A-2.
Znajomość jęz. angielskiego nie jest przez Pracodawcę akceptowana.
Zawód branżowy nie jest wymagany.

Własne auto do wyjazdu nie jest wymagane , ale  Pracodawca nie ma  AUT SŁUŻBOWYCH.
Pracownik Organizuje dla siebie Ubranie Robocze i Obuwie Ochronne.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-24

do końca oferty: 6 dni

pracodawca: Rekrutacja-Kozow

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura