PracaOferty pracy Finlandia › Spawacz Monter rurociągów Finlandia

Kto szuka:

EastGate Recruitment

Stanowisko:

Spawacz Monter rurociągów Finlandia

Lokalizacja:

Finlandia, Helsinki

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

 Poszukujemy spawaczy i monterów rur do pracy w fabryce w mieście Naantali

1. Spawacz  - spawanie rur w fabryce
2. Monter rur - montaż rur w fabryce.

oferujemy:
- fińska umowa o pracę, praca 2 zmianowa
 wynagrodzenie: 16 - 18 Euro Brutto za godzinę + 6,3% pekkanen + premia za popołudniową zmianę
- minimum 40 godzin pracy tygodniowo
- zakwaterowanie - miesięczny koszt 350 Euro

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji po angielsku na adres mailowy:

W temacie prosimy wpisać:  "Spawacz Finlandia" lub "monter rurociągów Finlandia"

Wymagania stawiane pracownikowi:

znajomość języka angielskiego lub rosyjskiego w stopniu komunikatywnym
doświadczenie w pracy ze stołem spawalniczym (spawacze)
min. 3 lata doświadczenia w spawaniu metodą MIG, MAG lub TIG (spawacze)
Odczytywanie izometrii rurociągów (monterzy)
Odczytywanie oznaczeń spawalniczych (spawacze)
Zaletą będzie posiadanie aktualnego certyfikatu spawania rur (spawacze)

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-30

do końca oferty: 7 dni

pracodawca: EastGate Recruitment

branże: Praca fizyczna