eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Szwajcaria › Monter rurociągów Szwajcaria

Kto szuka:

EastGate Recruitment

Stanowisko:

Monter rurociągów Szwajcaria

Lokalizacja:

Szwajcaria, Berno

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

 Miejsce pracy: Brig-Visp, Bazylea lub Chur

Obowiązki:

  • czytanie planu izometrycznego
  • przygotowanie elementów do cięcia i spawania
  • montaż rurociągów

  • Oferujemy:
  • Stawka 30-41 Franków Szwajcarskich CHF / godzinę brutto  - w zależności od doświadczenia
  • umowę szwajcarską na okres 6-12 miesięcy
  • 45 godzin tygodniowo pracy
  • Zakwaterowanie i dojazd do pracy na koszt pracownika

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV  po niemiecku na adres mailowy:

w temacie prosimy wpisać "Monter rurociągów Szwajcaria "

Wymagania stawiane pracownikowi:

doświadczenie w pracy na stanowisku montera rurociągów

zdolności manualne i dobra sprawność fizyczna

umiejętność odczytu i pracy z rysunkami technicznymi

komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-30

do końca oferty: 7 dni

pracodawca: EastGate Recruitment

branże: Produkcja / Przemysł