eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Niemcy › Ślusarz

Kto szuka:

workconcept service GmbH

Stanowisko:

Ślusarz

Niemcy, Philippsthal, Heringen, Merkers, Unterbreizbach, Drezno

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Job ID: 1008

Dział(y): Zawody techniczne

Miejsce zatrudnienia: Drezno

Rodzaj(e ) zatrudnienia: Pełny etat

Układ zbiorowy pracy: BAP/DGB

Wynagrodzenie: od 20,00 € do 24,50 € / h

Język: Dobra znajomość języka niemieckiego jest obowiązkowa

Poszukujemy

rzetelnych ślusarzy na pełny etat z dobrą znajomością języka niemieckiego do pracy w Philippsthal, Heringen, Merkers i Unterbreizbach

Zakwaterowanie jest bezpłatne dla pracowników spoza obszaru codziennych dojazdów do pracy! Ponadto pracownicy ci otrzymują dodatkowe koszty wyżywienia w wysokości 14,00 € w dniu przyjazdu/wyjazdu i 28,00 € w pozostałych przypadkach.

Twoje zadania

  • Naprawa, konserwacja i serwisowanie maszyn, pojazdów i systemów
  • Rozwiązywanie problemów i usuwanie usterek
  • Regeneracja zespołów
  • Wykonywanie specjalnych napraw i prac montażowych
  • Zapewnienie nienagannego stanu technicznego.

Twoje kwalifikacje

  • Pomyślnie ukończone szkolenie zawodowe w branży metalowej lub jako mechanik samochodowy, mechatronik, mechanik pojazdów użytkowych lub mechanik maszyn rolniczych
  • Dobra znajomość konserwacji maszyn roboczych i hydrauliki oraz podstawowa znajomość technologii spawania
  • Wymagana dobra znajomość procesów mechanicznych.

Wymagania osobiste

  • Umiejętność pracy w zespole, elastyczność
  • Dokładność i sumienność
  • Zdolność do samodzielnej pracy i dbałość o bezpieczeństwo

Korzyści

  • Bezpośrednie i osobiste wsparcie w firmie klienta z terminową płatnością
  • Bezpieczny i stały dochód
  • Premia dla łowcy nagród
  • Stała umowa o pracę
  • Dodatki i premie zgodnie z układem zbiorowym BAP
  • Świadczenia pozataryfowe zgodnie z ustaleniami
  • Bezpłatny sprzęt bezpieczeństwa pracy
  • Możliwość korzystania z samochodu służbowego
  • Możliwość korzystania z firmowej karty kredytowej z miesięcznym doładowaniem
  • Zwrot kosztów podróży zgodnie z ustaleniami

Osoby zainteresowane i spełniające wymagania prosimy o przesłanie CV w języku niemieckim lub angielskim wraz z dokumentami potwierdzającymi kwalifikacje zawodowe za pomocą przycisku "aplikuj".

Biuro jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 08:00 do 17:00.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-27

do końca oferty: 47 dni

pracodawca: workconcept service GmbH

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura