PracaOferty pracy 73260 AIGUEBLANCHE › Blacharz samochodowy - Francja (Alpy), stawka od 15,75 e brutto/h!

Kto szuka:

HRBC GROUP SP. z o.o.

Blacharz samochodowy - Francja (Alpy), stawka od 15,75 e brutto/h!

Lokalizacja:

73260 AIGUEBLANCHE , Alpy - Francja

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

  • naprawa uszkodzonych elementów nadwozia
  • demontaż i montaż części nadwozi
  • wykonywanie napraw blacharskich
  •  wymianę uszkodzonych elementów pojazdu
  • szpachlowanie i przygotowanie karoserii pod pracę lakiernika

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę tymczasową dzięki czemu jesteś częścią francuskiego systemu podatkowego, emerytalnego i socjalnego
  • stawkę godzinową + 10% premii (prime precarite)
  • zarobki miesięczne od 2600 e netto (w zależności od ilości przepracowanych godzin)
  • możliwość pracy w nadgodzinach płatnych wg schematu 36-43h +25%, 44-48h +50%
  • ubranie robocze zapewnia Klient
  • darmowe komfortowe zakwaterowanie blisko miejsca pracy
  • zawsze terminową wypłatę wynagrodzenia
  • częściowy zwrot kosztów dojazdu do Francji 50-100€
  • możliwość podjęcia długotrwałej współpracy
  • opiekę zdalnego, francuskojęzycznego koordynatora 7 dni w tygodniu
  • pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • minimum 2 letnie doświadczenie w zawodzie blacharza lub lakiernika
  • samodzielność
  • motywacja do pracy
  • dokładność, sumienność
  • mile widziana znajomość języka francuskiego lub angielskiego

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-24

do końca oferty: 22 dni

pracodawca: HRBC GROUP SP. z o.o.

branże: Praca fizyczna