PracaOferty pracy Ballybay › Pracownik Opieki Irlandia do 2200 € netto!

Kto szuka:

InterKadra Sp. z o.o.

Stanowisko:

Pracownik Opieki Irlandia do 2200 € netto!

Lokalizacja:

Ballybay

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

ZADANIA:

- Wykonywanie zabiegów higieniczno-pielęgnacyjnych
pomoc w codziennych czynnościach (karmienie, pomoc w ubieraniu, asysta przy wstawaniu z łóżka itp.)

- Kontrola wagi pacjenta, temperatury, poziomu cukru we krwi.

- Aktywizacja seniorów, towarzyszenie podczas spacerów.

WYMAGANIA:

- Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi w domu opieki (instytucja).

- Znajomość języka angielskiego na poziomie B1.

OFERUJEMY:

- Atrakcyjne wynagrodzenie: 1900-2200 € netto.

- Stabilne zatrudnienie na podstawie Umowy o Prace podpisanej bezpośrednio z pracodawcą.

- W pełni wyposażone zakwaterowanie.

- Zapewnione wyżywienie w trakcie pracy.

- Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych.

- Pomoc przy formalnościach.

- Płatny urlop.

- Szkolenie.

- Możliwość pracy na krótki i długi okres czasu.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-29

do końca oferty: 50 dni

pracodawca: InterKadra Sp. z o.o.

branże: Inne / Pozostałe