PracaOferty pracy Szwajcaria › Blacharz Samochodowy 34 - 36 CHF brutto / godz. - SZWAJCARIA - Szwajcarska Umowa.

Kto szuka:

Rekrutacja-Kozow

Blacharz Samochodowy 34 - 36 CHF brutto / godz. - SZWAJCARIA - Szwajcarska Umowa.

Lokalizacja:

Szwajcaria

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

PRACA  - SZWAJCARIA - BLACHARZ SAMOCHODOWY -  AUTOSPLENGER.
SZWAJCARSKI  PRACODAWCA - SZWAJCARSKA  UMOWA O PRACĘ.

Szwajcarski  Pracodawca Zatrudni   Blacharzy Samochodowych .
Zatrudnienie  od  Maj  , Czerwiec   i  w   kolejnych  m-cach  2024.

Pracodawca  Szwajcarska  Agencja Pracy.  Zatrudnienie na Szwajcarską Umowę o Pracę.

STAWKA   34  CHF - 36 CHF brutto / godz.    WYPŁATA  DLA PRACOWNIKÓW  CO  TYDZIEŃ.

Pracodawca organizuje Zakwaterowanie. Kwaterę opłaca Pracownik.
Dla Pracowników Pokoje  zawsze jednoosobowe.  Koszt Kwatery  od 180 - 220 CHF / Tydzień.

Wysokość Podatku zależy od Kantonu i wieku Pracownika.
Podatek Dochodowy w Szwajcarii 12 - 20%.

Ubranie Robocze + Obuwie Ochronne Pracownik organizuje we własnym zakresie.
Koszty dojazdu do Szwajcarii  po stronie Pracownika.

Jeśli  Oferta Pracy wzbudziła  Państwa  zainteresowanie  prosimy o przesyłanie
 Aktualnych  CV w wersji niemieckiej ze Zdjeciem lub Zdjecie Oddzielnie.

Jesteśmy do Państwa Dyspozycji i Służymy Pomocą.

Wymagania stawiane pracownikowi:

PROFIL KANDYDATA
Kilkuletnie doświadczenie w Branży.
Zawód nie jest Wymagany.
Wymagana jest komunikatywna znajomość języka niemieckiego.
Znajomość jęz. angielskiego nie jest Przez Pracodawcę Akceptowana.

ZADANIA DO WYKONANIA
Blacharstwo Samochodowe  Samochody Osobowe - PKW   lub Ciężarowe -  LKW
Własne Auto do Wyjazdu PRIO  w Zatrudnieniu. Pracodawca nie ma AUT Służbowych.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-04

do końca oferty: 9 dni

pracodawca: Rekrutacja-Kozow

branże: Inne / Pozostałe