Pracownik Opieki Irlandia do 2200 € netto!

InterKadra Sp. z o.o.

Ballybay, zagranica

Kim jesteśmy? InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.
Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Ballybay

ZADANIA:

- Wykonywanie zabiegów higieniczno-pielęgnacyjnych
pomoc w codziennych czynnościach (karmienie, pomoc w ubieraniu, asysta przy wstawaniu z łóżka itp.)

- Kontrola wagi pacjenta, temperatury, poziomu cukru we krwi.

- Aktywizacja seniorów, towarzyszenie podczas spacerów.

WYMAGANIA:

- Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi w domu opieki (instytucja).

Znajomość języka angielskiego na poziomie B1.

OFERUJEMY:

- Atrakcyjne wynagrodzenie: 1900-2200 € netto.

- Stabilne zatrudnienie na podstawie Umowy o Prace podpisanej bezpośrednio z pracodawcą.

- W pełni wyposażone zakwaterowanie.

- Zapewnione wyżywienie w trakcie pracy.

- Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych.

- Pomoc przy formalnościach.

- Płatny urlop.

- Szkolenie.

- Możliwość pracy na krótki i długi okres czasu.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Czy chcesz otrzymywać oferty pracy na podobne stanowiska?

Utwórz powiadomienie e-mail

Zapisani kandydaci otrzymują informacje jako pierwsi.

Podziel się ze znajomymi