PracaOferty pracy Harelbeke › Pracownik magazynowy (magazyn przemysłowo-budowlany), 15-16,50€ brutto/h, Harelbeke, Belgia

Kto szuka:

LINK2WORK Sp. z o.o.

Pracownik magazynowy (magazyn przemysłowo-budowlany), 15-16,50€ brutto/h, Harelbeke, Belgia

Lokalizacja:

Harelbeke, Belgia

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

  • prace magazynowe, takie jak przyjmowanie, przechowywanie i wysyłka towarów, produktów i surowców (śruby, uszczelki, kołnierze, zawleczki, ostrza tnące, wiertła, materiały spawalnicze, łańcuchy, wciągniki itp.)
  • liczenie i przeprowadzanie kontroli towarów przychodzących
  • wprowadzanie towarów do systemu
  • dbanie o prawidłowe przechowywanie towarów przychodzących
  • sprawdzanie towarów na podstawie list zamówień od inżynierów, brygadzistów na miejscu, którzy potrzebują produktów, osób, które potrzebują towarów w miejscu pracy
  • przez 75-85% czasu praca przy kompletacji zamówień i 5-10% jazda wózkiem widłowym (heftruck)
  • przestrzeganie  przepisów i procedur (kontrola jakości towarów, inwentaryzacja, liczenie itp.)
  • praca na 2 zmiany (5:00-13:15, 13:00-21:15)

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie na belgijskich warunkach
  • gwarantowane 40h tygodniowo
  • stawkę 15€-16,50€ brutto/h
  • dodatek zmianowy w wysokości 12,5%
  • wynagrodzenie wypłacane tygodniowo (493-559€,  535-582€)
  • możliwość przejścia na stały kontrakt
  • możliwość skorzystania z zakwaterowania  firmowego 95€/tydzień (pokój 2-osobowy)
    145€/tydzień (pokój 1-osobowy)
  • możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego - 9€ miesięcznie
  • bon żywnościowy w wysokości 8€ za każdy przepracowany dzień
  • dodatek wakacyjny - 15,38 % rocznych zarobków brutto
  • premię roczną - 8,33 % rocznych zarobków brutto - pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca bieżącego roku do czerwca kolejnego
  • 12 dodatkowych dni  urlopu w roku (płatne)
  • termin wyjazdu ustalany indywidualnie z każdym kandydatem!

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • doświadczenie w pracy na magazynie w branży technicznej, najlepiej w sektorze metalowym
  • wykształcenie związane ze spawalnictwem lub branżą metalową
  • podstawowa znajomość spawania oraz akcesoriów
  • doświadczenie oraz certyfikat na wózek przedni (lub gotowość do jego uzyskania)
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego, holenderskiego lub francuskiego
  • zainteresowanie branżą metalową i wszelkiego rodzaju materiałami technicznymi
  • znajomość pakietu MS Office i systemów ERP (Microsoft Dynamics jest dodatkowym atutem)
  • gotowość do pracy fizycznej
  • punktualność  oraz dbałość o porządek
  • certyfikat VCA lub gotowość do jego uzyskania
  • prawo jazdy kat. B

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca
POPRZEDNIA OFERTA Tokarz CNC Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Szwaczka przemysłowa

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-31

do końca oferty: 18 dni

pracodawca: LINK2WORK Sp. z o.o.

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura