eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Holandia › Tokarz CNC

Kto szuka:

Forte United B.V.

Stanowisko:

Tokarz CNC

Lokalizacja:

Holandia, Amsterdam

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Poszukujemy tokarki CNC dla różnych pracodawców w Holandii. Jest to umowa długoterminowa z myślą o stałym zatrudnieniu. Dotyczy przetwarzania różnych produktów, zarówno małych, jak i dużych prac. Sterowanie maszynami obejmuje Fanuc, Mazatrol i Siemens.
Poszukujemy zarówno operatorów jak i programistów, którzy potrafią samodzielnie zaprogramować maszynę z rysunku.
Zapewniamy dobrą przestrzeń mieszkalną w pobliżu firmy.

Czy masz doświadczenie z innym systemem sterowania lub szukasz innej funkcji CNC w metalu, to również chcielibyśmy otrzymać Twoje CV. W tej chwili mamy otwartych wiele funkcji CNC.

Wykształcenie i doświadczenie zawodowe w branży metalowej. Trochę doświadczenia jako tokarka CNC.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca
POPRZEDNIA OFERTA Doradca Techniczno-Handlowy Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Cieśla dachowy

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-10

do końca oferty: 45 dni

pracodawca: Forte United B.V.

branże: Inżynieria / Projektowanie / Technologia

Praca - wiadomości i porady

  • Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

    Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

  • Branża produkcyjna i TSL szukają fachowców. Jakie zarobki oferują?

    Branża produkcyjna i TSL szukają fachowców. Jakie zarobki oferują?

    Branża produkcyjna i transportowo-logistyczna borykają się z niedoborem pracowników. Duże zapotrzebowanie na techników, monterów czy elektryków przekłada się na zmniejszenie regionalnych dysproporcji płacowych na tych stanowiskach ...

  • Makiawelizm może pomóc w skutecznej komunikacji

    Makiawelizm może pomóc w skutecznej komunikacji

    Makiawelizm to wykazywanie braku uczuć w kontaktach interpersonalnych, umożliwiające traktowanie partnerów w sposób instrumentalny. Łamanie norm moralnych i wyznawanie zasady "cel uświęca środki". Głównym zadaniem wszelkich podejmowanych ...

  • Jak wykorzystać LinkedIn do budowy relacji biznesowych i profilu zawodowego?

    Jak wykorzystać LinkedIn do budowy relacji biznesowych i profilu zawodowego?

    LinkedIn, globalna platforma biznesowa, przyciąga ponad miliard użytkowników z całego świata, z czego blisko 257 milionów zarejestrowanych jest tylko w Europie. Obecnie serwis ten obsługiwany jest w 26 językach, a zespół liczący prawie 20 ...

  • Kiedy i dla kogo świadczenie rehabilitacyjne?

    Kiedy i dla kogo świadczenie rehabilitacyjne?

    Osoba chora, która wyczerpie limit dni na zasiłku chorobowym, a jej stan zdrowia nadal jest zły, może skorzystać ze świadczenia rehabilitacyjnego na dalsze leczenie - przypomina Zakład Ubezpieczeń Społecznych.