PracaOferty pracy Niemcy › Praca na produkcji - produkcja części samochodowych

Kto szuka:

Matchmaker Sp. z o.o.

Stanowisko:

Praca na produkcji - produkcja części samochodowych

Lokalizacja:

Niemcy

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Produkcja części samochodowych

Obecnie dla naszego zaufanego klienta poszukujemy osoby na stanowisko produkcyjne. Klient zajmuje się produkcją różnego rodzaju metalowych i plastikowych części.

  Rozpoczęcie projektu: od zaraz
  Zakończenie projektu: długoterminowa współpraca
  Miejsce: (okolice Erfurtu), Niemcy

 Oferujemy:

·        atrakcyjne wynagrodzenie: 13.50 euro brutto/h,

·        darmowe zakwaterowanie,

·        opiekę polskojęzycznego Koordynatora na czas trwania projektu,

·        wsparcie na każdym etapie rekrutacji, a także pomoc w sprawach organizacyjnych.

  Wymagania:

·        mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

·        własny samochód na wyjazd (dodatek do wynagrodzenia)

  Obowiązki:

·        produkcja części samochodowych, maszyna produkuje części z granulatu, Państwo zabieracie gotowe części

·        kontrola jakości części plastikowych oraz metalowych

·        proste obróbki części lub poprawki (np. gratowanie, natłuszczanie, przycinanie, zrobienie pomiaru)

·        pakowanie gotowych elementów

·        jest również robot, która takie elementy obkleja, i do niej wkłada się dana części i sprawdza się czy element jest dobrze obklejony (czy robot dobrze pracuje) jeśli coś z nim jest nie tak trzeba go poprawić lub zgłosić ze robot źle pracuje.

Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu: 502 398 955

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-03-20

do końca oferty: 21 dni

pracodawca: Matchmaker Sp. z o.o.

branże: Produkcja / Przemysł