PracaOferty pracy Dąbrowa Górnicza › PRACUJ Z NAMI: Pracownik Ochrony Fizycznej - obiekt przemysłowy

Kto szuka:

Securitas Polska

PRACUJ Z NAMI: Pracownik Ochrony Fizycznej - obiekt przemysłowy

Lokalizacja:

Dąbrowa Górnicza

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis firmy

Jesteśmy skandynawskim koncernem ochrony. Pozycję lidera na światowym rynku zdobyliśmy dzięki naszym pracownikom oraz nowoczesnym, zintegrowanym rozwiązaniom technicznym.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

PRACOWNIK OCHRONY FIZYCZNEJ - obiekt przemysłowy

Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza, Tucznawa

Opis oferty pracy

Zadania:

  • kontrola ruchu samochodowego
  • kontrola ruchu pieszego
  • praca na komputerze, prowadzenie dokumentacji obiektowej
  • zapewnienie bezpieczeństwa na obiekcie
  • patrolowanie terenu
Kwalifikacje

Poszukujemy osób:

  • niekaranych
  • odpowiedzialnych
  • dyspozycyjnych
  • z umiejętnością obsługi komputera
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Do aplikowania zapraszamy także studentów, emerytów, rencistów osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Oferujemy:

  • umowę zlecenie lub umowę o pracę
  • pracę po 12godzin, zmiany dzienne i nocne
  • gwarancję wypłaty pełnego wynagrodzenia zawsze do 10-tego dnia każdego miesiąca
  • ubezpieczenie NNW (od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków)
  • szkolenia zawodowe
  • kompletne, bezpłatne umundurowanie
Dodatkowe informacje

Osoby zainteresowane prosimy o złożenie aplikacji.

Kliknięcie przycisku „Aplikuj” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Securitas Polska Sp. z o.o. i Securitas Services Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 6 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Możesz zapoznać się ze szczegółową polityką ochrony danych osobowych przez spółki Securitas pod adresem: https://www.securitas.pl/Securitas/stand-alone/polityka-prywatnoci/

Dane osobowe będą przechowywane przez okres 24 miesięcy od dnia złożenia aplikacji lub do momentu wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-25

do końca oferty: 4 dni

pracodawca: Securitas Polska

branże: Ochrona osób i mienia