PracaOferty pracy Berlin › Operator Wózka Widłowego/ Lekka praca w okolicach Berlina/OD ZARAZ

Kto szuka:

Grupa Ideal

Operator Wózka Widłowego/ Lekka praca w okolicach Berlina/OD ZARAZ

Lokalizacja:

Berlin

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Szukamy operatora wózka widłowego z uprawnieniami do pracy w okolicach Berlina!

Jeśli posiadasz doświadczenie w obsłudze wózka widłowego oraz aktualne uprawnienia na wózki widłowe, to praca jest właśnie dla Ciebie!

 Wynagrodzenie: 2 500- 2 600 euro brutto miesięcznie                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       Zadania:

  • obsługa wózka widłowego
  • przyjmowanie i kontrola kompletności towarów
  • rozładunek i załadunek samochodów ciężarowych

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w Polsce lub za granicą
  • własne auto na dojazdy do pracy (mile widziane)
  • uprawnienia na wózki minimum II WJO

Oferujemy:

  • Stawkę godzinową - 14,80 euro brutto/ h
  • Zapewniamy zakwaterowanie w mieszkaniach
  • Całodobowe wsparcie polskiego koordynatora i brygadzisty na terenie Niemiec
  • Pomoc w zorganizowaniu dojazdu do Niemiec
  • Ubezpieczenie podstawowe i dodatkowe
  • Opiekę medyczną Luxmed
  • Możliwość zaliczek
  • Wynagrodzenie wypłacane 10 dnia miesiąca
  • płatne dni świąteczne wg niemieckiego kalendarza

Dodatkowo:

  • 100EUR brutto za POLECENIE pracowników do pracy
  • 150EUR brutto za użytkowanie własnego auta
  • 200 EUR brutto premii półrocznej ( Urlabsgeld/ Weihnachtsgeld)

Nie czekaj, aplikuj już teraz!

IDEAL WORK - to polska agencja pracy tymczasowej, która współpracuje z największymi dostawcami usług kurierskich w Europie oraz z firmami z branży produkcji, automotive, rolnictwa czy meblarskiej.

Przez lata naszej działalności na rynku niemieckim zapewniliśmy miejsca pracy tysiącom pracownikom z Polski. Dołącz do grona zadowolonych pracowników i spróbuj swoich sił w pracy w Niemczech z IDEAL!

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-27

do końca oferty: 47 dni

pracodawca: Grupa Ideal

branże: Praca fizyczna