eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Puurs › Operator wózka widłowego RT

Kto szuka:

DSV Services Sp. z o. o.

Stanowisko:

Operator wózka widłowego RT

Lokalizacja:

Puurs, Gent

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Twój zakres obowiązków:
  • obsługa wózka bocznego wysokiego składowania
  • kompletacja zamówień, rozwożenie towaru, pakowanie
  • praca na skanerze lub słuchawce
  • kontrola zamówień

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagamy:
  • znajomości języka angielskiego na poziomie min. komunikatywnym (warunek konieczny)
  • uprawnienia na wózki widłowe UDT (warunek konieczny)
  • 2 letnie doświadczenie w pracy na wózku widłowym bocznym wysokiego składowania
  • motywacji oraz zaangażowania

Firma oferuje:

To oferujemy:
  • atrakcyjne zarobki - stawka w zależności od uprawnień i doświadczenia do 15,88 brutto/h +dodatki zmianowe!
  • bony żywnościowe (około 120 euro na miesiąc)
  • dodatki do dojazdów
  • bezpłatne w pełni wyposażone mieszkania z bezpłatnym dostępem do Internetu, a jeśli zdecydujesz się na swoje mieszkanie dostaniesz 200 euro miesięcznie dodatku
  • umowę o pracę z polskim pracodawcą DSV, zarobki w EUR lub ZŁ - Ty wybierasz !
  • gwarancję godzin (min. 152 godzin miesięcznie)
  • dla chętnych możliwe nadgodziny w weekendy
  • 24 dni płatnego urlopu w ciągu roku
  • firmową odzież i obuwie
  • pracę na dłużej oraz możliwości rozwoju
  • naszą opiekę przez cały okres zatrudnienia - z każdym problemem możesz do nas zadzwonić - chętnie pomożemy :)

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-27

do końca oferty: 17 dni

pracodawca: DSV Services Sp. z o. o.

branże: Logistyka / Transport / Zakupy