PracaOferty pracy Holandia › Operator robota spawalniczego / spawacz

Kto szuka:

W&F Detacheringen

Stanowisko:

Operator robota spawalniczego / spawacz

Lokalizacja:

Holandia

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Obsługa automatów spawalniczych z podstawową umiejętnością spawania metoda MIG MAG.

 Obowiązki:

Nasz klient specjalizuje się produkcją kontenerów pod wysypiska śmieci oraz maszyny rolnicze. Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za obsługę automatów spawalniczych.

Wymagania:

- kilkuletnie doświadczenie jako operator robota spawalniczego,

- umiejętności ślusarskie oraz podstawowa umiejętność spawania metoda MIG MAG,

- komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,

- prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

- atrakcyjne warunki finansowe według norm NBBU,

- umowę zawartą na warunkach holenderskich oraz świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia w Holandii,

- zakwaterowanie spełniające normy w zakresie zakwaterowania pracowników zagranicznych, certyfikat SNF,

- transport z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy,

- ubezpieczenie zdrowotne

- darmowy kurs języka niderlandzkiego.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-27

do końca oferty: 8 dni

pracodawca: W&F Detacheringen

branże: Produkcja / Przemysł