PracaOferty pracy Leerdam › OPERATOR LINII/ PRACOWNIK PRODUKCJI (INPACK) - batony proteinowe | Leerdam | Holandia

Kto szuka:

PRAN

OPERATOR LINII/ PRACOWNIK PRODUKCJI (INPACK) - batony proteinowe | Leerdam | Holandia

Lokalizacja:

Leerdam

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Tu będziesz pracować

Szybki i smaczny sposób na doładowanie energii w ciągu dnia? Baton energetyczny! Dzięki naszemu klientowi i jego zakładowi w Leerdam niezliczona ilość proteinowych przysmaków każdego dnia opuszcza taśmę produkcyjną. Zanim to nastąpi, ktoś musi te batony zebrać z taśmy i spakować do kartonu, a następnie na palecie. Takich osób właśnie poszukujemy. Jedyne co musisz potrafić to porozumiewać się w języku angielskim. Złóż aplikację i dołącz do zespołu w branży produkcyjnej. Zgłoś się na stanowisko: Operator linii/ Pracownik produkcji INPACK

To będziesz robić

Jako pracownik INPACK:

  • zbierać gotowy produkt z taśmy i pakować go do pudełek zbiorczych
  • gotowe pudełka układać na paletach i przygotowywać je do transportu
  • kontrolować jakość produktu i zgłaszać wszelkie awarie i nieprawidłowości
  • monitorować proces produkcyjny na wszystkich etapach
  • dbać o porządek na stanowisku pracy

Jako Operator Linii (po przeszkoleniu):

  • dbać o ciągłość działania linii produkcyjnej
  • reagować na zgłaszane nieprawidłowości
  • nadzorować szybkość pracy
  • dbać o porządek na miejscu pracy

BATONY ENERGETYCZNE - DOŁADUJ SIEBIE W ENERGIĘ, A SWÓJ PORTFEL W GOTÓWKĘ!

Oferujemy

  • wynagrodzenie 13,61€/h brutto dla pracownika produkcji, a po przepracowaniu 4 miesięcy i zostaniu operatorem linii podwyżka do 15,38€/h brutto
  • pracę w systemie trzyzmianowym
  • legalną pracę na holenderskich warunkach
  • zakwaterowanie i ubezpieczenie agencyjne
  • tygodniowy system wynagrodzenia

Wymagania stawiane pracownikowi:

Minimalne wymagania

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie w pracy produkcyjnej
  • motywacja i chęć do pracy na produkcji
  • prawo jazdy będzie dodatkowym atutem

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-10

do końca oferty: 11 dni

pracodawca: PRAN

branże: Produkcja / Przemysł