PracaOferty pracy Beuningen › PRACOWNIK PRODUKCJI - oferta z podstawowym z angielskim | Beuningen | Holandia

Kto szuka:

PRAN

PRACOWNIK PRODUKCJI - oferta z podstawowym z angielskim | Beuningen | Holandia

Lokalizacja:

Beuningen

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Tu będziesz pracować

Wszyscy lubimy wypieki i wyroby z ciasta. Chociaż częściej jadamy je na mieście, mamy czasem ochotę poleniuchować i jako tzw "kanapowy ziemniak" nie robić nic, tylko oglądać seriale i podelektować się ich smakiem w domowym zaciszu. Rozwiązaniem dla takich ciastożerców zajmuje się nasz klient, który słynie z produkcji i dystrybucji produktów z ciasta, które następnie w postaci mrożonych wyrobów możemy wypiekać w swoich mieszkaniach. Takie rozwiązanie cieszy się dużą popularnością, dlatego do swojego zakładu produkcyjnego w Beuningen poszukiwani są Pracownicy produkcji, którzy między innymi obsługując maszyny produkcyjne, sprawią, że produkty szybko i sprawnie będą opuszczać zakład produkcyjny. Wystarczy podstawowa znajomość angielskiego!

Zapraszamy do zostawienia aplikacji :)

To będziesz robić

  • sortować produkty na linii produkcyjnej
  • pakować gotowe produkty do pudełek
  • układać pudełka na paletach
  • przygotowywać palety do transportu
  • obsługiwać maszyny produkcyjne
  • dbać o porządek w miejscu pracy

SOLIDNY DUET - TY I NASZA OFERTA!

Oferujemy

  • wynagrodzenie 13,27 €/h brutto
  • liczne dodatki godzinowe
  • legalną pracę na holenderskich warunkach
  • tygodniowy system wynagrodzenia
  • pracę na długi okres
  • możliwość pracy w weekendy
  • pracę w systemie trzyzmianowym (07:00 - 15:00 | 15:00 - 23:00 | 23:00 - 07:00)

Wymagania stawiane pracownikowi:

Minimalne wymagania

  • podstawowa znajomość języka angielskiego
  • chęć do pracy zmianowej oraz do pracy w weekendy
  • prawo jazdy kat. B

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-20

do końca oferty: 18 dni

pracodawca: PRAN

branże: Produkcja / Przemysł