PracaOferty pracy Szwajcaria › Monter Rusztowań 32 - 34 CHF brutto / godz. + Dieta 16 CHF netto / Dzień Pracy - SZWAJCARIA.

Kto szuka:

Rekrutacja-Kozow

Monter Rusztowań 32 - 34 CHF brutto / godz. + Dieta 16 CHF netto / Dzień Pracy - SZWAJCARIA.

Lokalizacja:

Szwajcaria

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

PRACA - MONTERZY RUSZTOWAŃ - SZWAJCARIA - SZWAJCARSKI PRACODAWCA.

Szwajcarski Pracodawca Zatrudni Monterów Rusztowań na Projekty do Szwajcarii.
Zatrudnienie od  Maj  , Czerwiec  i w Kolejnych Miesiącach 2024.

PRACODAWCA Szwajcarska Agencja Pracy. Zatrudnienie na Szwajcarska Umowę o Pracę.
OFERTA PRACY dla SAMODZIELNYCH MONTERÓW RUSZTOWAN i TEAMOW DWUOSOBOWYCH.

STAWKA   32,00 - 34,00 CHF brutto / godz. + Dieta 16,00 - 18,00 CHF netto / Dzień Pracy.
Pracodawca organizuje Zakwaterowanie. Kwaterę opłaca Pracownik
lub Agencja Szwajcarska minusuje Koszt Tygodniowy Kwatery z Wypłaty Pracownika.

Kwota Kwatery 180 - 220 CHF / TYDZIEŃ. Pokoje zawsze jednoosobowe.

WYPŁATY DLA PRACOWNIKÓW CO TYDZIEŃ.

Rozliczenie Podatkowe w Szwajcarii 12 - 20 %
Wysokość Podatku zależy od Kantonu i wieku Pracownika.

Ubezpieczenie Zdrowotne płaci Pracownik.
Przez pierwsze 90 dni Pracownik nie ma Obowiązku opłacania Składek Zdrowotnych,
jednak po tym okresie Opłacenie Ubezpieczenia Zdrowotnego jest Obowiązkowe.

Ubranie Robocze + Obuwie Ochronne Pracownik organizuje dla siebie Samodzielnie.
Koszty dojazdu do Szwajcarii po stronie Pracownika.

Jeśli wzbudziliśmy Państwa zainteresowanie prosimy
o przesyłanie CV w wersji niemieckiej aktualne ze zdjęciem Kandydata lub zdjęcie oddzielnie.

Jesteśmy do Państwa Dyspozycji i Służymy Pomocą.

Wymagania stawiane pracownikowi:

ZADANIA - MONTAŻ i DEMONTAŻ RUSZTOWAŃ.

WYMAGANIA REKRUTACYJNE - PROFIL KANDYDATA
Doświadczenie w Montażu Rusztowań minimum 1 Rok.

Znajomość jęz. niemieckiego w Rozmowie Rekrutacyjnej Komunikatywny - Poziom A2.
Własne  AUTO PRIO  w  Zatrudnieniu ale nie jest to wymóg Konieczny.

Pracodawca nie ma Samochodów Służbowych.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-04

do końca oferty: 9 dni

pracodawca: Rekrutacja-Kozow

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura

Praca - wiadomości i porady

  • Zarobki programistów w 2022 roku

    Zarobki programistów w 2022 roku

    W 2022 roku w Ogólnopolskim Badaniu Wynagrodzeń (OBW) wzięło udział 6 307 programistów. Mediana wynagrodzeń na tym stanowisku wynosiła 9 129 PLN brutto.

  • Jakie wynagrodzenia w sektorze HR & legal w 2024 roku?

    Jakie wynagrodzenia w sektorze HR & legal w 2024 roku?

    Na jakie wynagrodzenia mogą liczyć w 2024 roku specjaliści z branży HR & legal? Jak wynika z "Raportu Trendów & Wynagrodzeń 2024", przygotowanego przez ManpowerGroup we współpracy z portalem pracy rocketjobs.pl, na największe podwyżki w ...

  • GUS: średnia krajowa w XI 2023 wyższa o 11,8% r/r

    GUS: średnia krajowa w XI 2023 wyższa o 11,8% r/r

    Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w listopadzie 2023 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,8% wyższe r/r i wyniosło 7670,19 zł brutto. Względem października 2023 r. przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto ...

  • Delegowanie kierowców po zmianach. Jak ich rozliczać?

    Delegowanie kierowców po zmianach. Jak ich rozliczać?

    Ostatni miesiąc wakacji przyniósł istotne zmiany w zakresie delegowania kierowców w transporcie drogowym. 19 sierpnia 2023 roku w życie weszły nowe przepisy Pakietu Mobilności, które zmieniają sposób rozliczania wynagrodzeń polskich ...

  • Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

    Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości