PracaOferty pracy Szwajcaria › Malarz / Monter Płyt RG 34 - 36 CHF brutto / godz. + Dieta 16 CHF netto / Dzień Pracy.

Kto szuka:

Rekrutacja-Kozow

Malarz / Monter Płyt RG 34 - 36 CHF brutto / godz. + Dieta 16 CHF netto / Dzień Pracy.

Lokalizacja:

Szwajcaria

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

  MALARZ / MONTER SUCHEJ ZABUDOWY - SZWAJCARIA - SZWAJCARSKI PRACODAWCA.

Szwajcarski  Pracodawca  Zatrudni
Malarzy / Szpachlarzy  i  Monterów Suchej Zabudowy   na Projekty do Szwajcarii.
Pracodawca   Szwajcarska  Agencja Pracy.  Zatrudnienie na Szwajcarską  Umowę o Pracę.
Zatrudnienie od  Maj  , Czerwiec i w kolejnych m-cach 2024.

STAWKA   34 CHF  - 36 CHF brutto / godz.  + Dieta 16 CHF netto / Dzień Pracy.

WYPŁATY DLA  PRACOWNIKÓW CO TYDZIEN.

Pracodawca organizuje Zakwaterowanie. Kwaterę opłaca Pracownik.
Dla  Pracowników Pokoje  zawsze  jednoosobowe . Koszt  Kwatery od 180 - 220 CHF / TYDZIEŃ.

WAZNE  Podatek  Dochodowy w Szwajcarii  od 12- 20%
Wysokość Podatku zależy od  Dochodów  , Kantonu i wieku Pracownika.

Koszty Podróży do Niemiec opłaca Pracownik.

Jeśli wzbudziliśmy Państwa zainteresowanie prosimy o przesyłanie CV.
Jesteśmy do Państwa Dyspozycji  i  Służymy Pomocą.

Wymagania stawiane pracownikowi:

PROJEKTY DO WYKONANIA.

DLA  MONTERÓW SUCHEJ ZABUDOWY  MONTAZ PŁYT R-G  + SZPACHLOWANIE.
DLA MALARZY  MALOWANIE + TAPETOWANIE + SZPACHLOWANIE.

PROFIL KANDYDATA
Znajomość jęz. niemieckiego  na poziomie Rozmowy Rekrutacyjnej - Poziom A2.
Znajomość jęz. angielskiego nie jest przez Pracodawcę akceptowana.

Kilkuletnie  Doświadczenie w Branży  -  Zawód Branżowy  nie jest Wymagany.
Własne AUTO  do wyjazdu do Szwajcarii PRIO w Zatrudnieniu.
Pracodawca nie ma AUT Służbowych.

Ubrania Robocze i  Obuwie Ochronne  Pracownik organizuje sobie we własnym Zakresie.

Koszty dojazdu do Szwajcarii  po stronie Pracownika.

Jeśli wzbudziliśmy Państwa  zainteresowanie prosimy o przesłanie

Dokumentów Aplikacyjnych - Jesteśmy do Państwa Dyspozycji i Służymy Pomocą.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-04

do końca oferty: 9 dni

pracodawca: Rekrutacja-Kozow

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura