PracaOferty pracy Niemcy › Moner opon 1700/1900 euro na rękę, bez języka, wolne weekendy, PRACA OD ZARAZ

Kto szuka:

ASMO Solutions

Moner opon 1700/1900 euro na rękę, bez języka, wolne weekendy, PRACA OD ZARAZ

Lokalizacja:

Niemcy

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

CZEGO OCZEKUJEMY:

  • Doświadczenia w pracach wulkanizatorskich np. przy montażu kół
  • Sprawności fizycznej i motywacji do pracy
  • Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe
  • WŁASNE AUTO NA DOJAZDY WYMAGANE

CO OFERUJEMY:

  • Wynagrodzenie około 1700/1900 euro na rękę
  • Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Świadczenia socjalne – Kindergeld, ubezpieczenie, składki emerytalne
  • Umowę do podpisania przez wyjazdem do pracy
  • Wsparcie ze strony polskojęzycznego koordynatora 24/7
  • Zorganizowane zakwaterowanie
  • Bezpłatny proces rekrutacji i zatrudnienia
  • Wolne weekendy
  • Stabilność zatrudnienia
  • PRACĘ OD ZARAZ

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-26

do końca oferty: 22 dni

pracodawca: ASMO Solutions

branże: Praca fizyczna