PracaOferty pracy Niemcy › Operator wprowadzania danych, 1990-2190 euro na rękę, Regensburg, wprowadzanie danych

Kto szuka:

ASMO Solutions

Operator wprowadzania danych, 1990-2190 euro na rękę, Regensburg, wprowadzanie danych

Lokalizacja:

Niemcy

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

OPIS OFERTY:

  • Okolice Regensburga
  • Wprowadzanie danych z serwisów samochodowych na komputerze
  • Praca na jedną zmianę od poniedziałku do piątku
  • Firma z 25letnim doświadczeniem (przemysł motoryzacyjny)

OFERUJEMY:

  • Wynagrodzenie 1990-2190 netto - na rękę
  • Niemiecką umowę o pracę, na czas nieokreślony
  • Niemieckie świadczenia socjalne: Kindergeld 250€/dziecko, składki emerytalne, ubezpieczenie na życie
  • Umowę do zapoznania się i podpisania przed wyjazdem do pracy
  • Zakwaterowanie
  • Polskojęzyczne wsparcie przez cały okres zatrudnienia
  • PRACĘ OD ZARAZ

OCZEKUJEMY:

  • Bardzo dobrej znajomości niemieckiego
  • Doświadczenia w podobnej pracy (wprowadzanie danych)
  • Umiejętności obsługi komputera/tabletu

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-26

do końca oferty: 22 dni

pracodawca: ASMO Solutions

branże: Praca fizyczna