PracaOferty pracy Holandia › Magazynier/ dział emballage - sortowanie skrzynek i krat

Kto szuka:

Hobij International Work Force Sp. z o.o.

Stanowisko:

Magazynier/ dział emballage - sortowanie skrzynek i krat

Lokalizacja:

Holandia, Amsterdam

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Poszukujemy doświadczonych i chętnych kandydatów, do pracy na magazynie w centrum dystrybucyjnym.

Praca na dziale Emballage

Obowiązki: czyszczenie, sortowanie i układanie skrzynek (po napojach, alkoholach) ale tez prace ogólno magazynowe.

Oferta pracy nie jest kierowana do par.

Wymagania stawiane pracownikowi:

komunikatywna znajomość języka angielskiego,
motywacja oraz chęci do pracy.
mile widziane prawo jazdy kat B.

Oferujemy

Stabilną i legalną pracę w oparciu o kontrakt holenderski,
Odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne,
Darmowy dojazd do pracy dla osób korzystających z zakwaterowania agencyjnego.
Możliwość długotrwałej współpracy,
Opiekę koordynatorów przez cały okres zatrudnienia,
Cotygodniowe przelewy na Twój rachunek bankowy,
Atrakcyjne wynagrodzenie,
Dodatek wakacyjny i urlopowy,
 Dodatki za prace zmianowe oraz w weekendy.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-27

do końca oferty: 29 dni

pracodawca: Hobij International Work Force Sp. z o.o.

branże: Praca fizyczna