PracaOferty pracy Szwajcaria › HYDRAULIK 34 - 36 CHF brutto / godz. + Dieta 16 CHF netto / Dzień Pracy - Szwajcarska Umowa.

Kto szuka:

Rekrutacja-Kozow

HYDRAULIK 34 - 36 CHF brutto / godz. + Dieta 16 CHF netto / Dzień Pracy - Szwajcarska Umowa.

Lokalizacja:

Szwajcaria

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

PRACA - SZWAJCARIA - MONTER INSTALACJI SANITARNYCH  + C.O.
SZWAJCARSKI PRACODAWCA  - SZWAJCARSKA UMOWA O PRACE.

Szwajcarski  Pracodawca zatrudni   HYDRAULIKÓW  na Projekty do Szwajcarii.
Zatrudnienie  od   22, 29  Kwiecień , Maj  i  w  Kolejnych  Miesiącach 2024.
Miejsce Pracy w Zależności od Konkretnego Zlecenia.

PRACODAWCA  Szwajcarska  Agencja Pracy - Zatrudnienie na Szwajcarska  Umowę  o Pracę.
OFERTA PRACY  dla  SAMODZIELNYCH  PRACOWNIKÓW  i TEAMÓW DWUOSOBOWYCH.

STAWKA  34 - 36 CHF brutto / godz. + Dieta 16 - 18 CHF netto / Dzień Pracy.
WYPŁATY DLA PRACOWNIKÓW CO TYDZIEŃ.

Pracodawca organizuje Zakwaterowanie.
Pracownicy z góry opłacają Koszty Zakwaterowania  za Tydzień
lub  opłaca Pracodawca  i minusuje  Koszty Zakwaterowania z Wypłaty Pracownika.

Kwota Kwatery od  180 - 220 CHF  / TYDZIEN.  Pokoje zawsze jednoosobowe.

Podatek od Dochodów w Szwajcarii od  12 - 20 %
Wysokość Podatku zależy od Kantonu i wieku Pracownika.

Ubezpieczenie Zdrowotne płaci Pracownik.
Przez pierwsze 90 dni Pracownik nie ma Obowiązku opłacania Składek Zdrowotnych,
jednak po tym okresie Opłacenie Ubezpieczenia Zdrowotnego jest Obowiązkowe.

Koszty dojazdu do Szwajcarii  po stronie Pracownika.

Jeśli wzbudziliśmy Państwa  zainteresowanie prosimy o  przesyłanie  aktualnych CV
w wersji niemieckiej  ( PRIO ) lub polskiej.

Jesteśmy do Państwa Dyspozycji i Służymy Pomocą.

Wymagania stawiane pracownikowi:

ZADANIA   MONTAZ  SIECI  WODA - GAZ - OGRZEWANIE + BIAŁY MONTAZ.

PROFIL KANDYDATA
Doświadczenie w branży min 2 LATA.
Znajomość jęz. niemieckiego  w rozmowie komunikatywny POZIOM A-2.
Znajomość jęz. niemieckiego wymagana jest od każdego Pracownika również z  TEAMU.

Zawód branżowy nie jest wymagany.
Własne auto do wyjazdu PRIO w Zatrudnieniu  Zwiększa Szanse na Zatrudnienie.
Pracodawca nie ma AUT SŁUŻBOWYCH.
Pracownik Organizuje dla siebie Ubranie Robocze i Obuwie Ochronne.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-28

do końca oferty: 5 dni

pracodawca: Rekrutacja-Kozow

branże: Dział techniczny