PracaOferty pracy Niemcy › HYDRAULIK 17.50 EUR brutto / godz. + Dieta 9 EUR netto / godz. Pracy - Niemiecka Umowa.

Kto szuka:

Rekrutacja-Kozow

HYDRAULIK 17.50 EUR brutto / godz. + Dieta 9 EUR netto / godz. Pracy - Niemiecka Umowa.

Lokalizacja:

Niemcy

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

PRACA - HYDRAULIK - NIEMCY - NIEMIECKA UMOWA O PRACE.

Niemiecki Pracodawca Zatrudni Hydraulików na Projekty Budowlane do NIEMIEC.
Zatrudnienie od  22, 29  Kwiecień  , Maj  i   w kolejnych miesiącach 2024.

PRACODAWCA Niemiecka Agencja Pracy - Zatrudnienie na Niemiecka Umowę o Pracę.
Oferta dla Samodzielnych HYDRAULIKÓW i Dla Teamów Dwuosobowych.

STAWKA 17,50 EUR brutto / godz. + DIETA 9,00 EUR netto / godz. Pracy.

Pracodawca organizuje Zakwaterowanie.
Kwaterę opłaca Pracownik . Pokoje dla Pracowników zawsze jednoosobowe.

Ubezpieczenie Zdrowotne dla Pracownika opłaca Pracodawca.

Ubranie Robocze + Obuwie Ochronne Pracownik dla siebie organizuje,
ale otrzymuje od Firmy zwrot  Kosztów Zakupu = 100 €.

Koszty Podróży do Niemiec opłaca Pracownik.

Jeśli wzbudziliśmy Państwa zainteresowanie prosimy o przesyłanie CV.

Jesteśmy do Państwa Dyspozycji i Służymy Pomocą.

Wymagania stawiane pracownikowi:

ZADANIA MONTAZ SIECI WODA - GAZ - OGRZEWANIE + BIAŁY MONTAŻ.

WYMAGANIA REKRUTACYJNE - PROFIL KANDYDATA
Zawód Branżowy nie jest wymagany - Doświadczenie w Branży min. 2 LATA.
Znajomość jęz. niemieckiego w Rozmowie Rekrutacyjnej Komunikatywny - Poziom A2.

Własne AUTO do wyjazdu nie jest wymagane, ale Pracodawca nie ma AUT Służbowych.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-28

do końca oferty: 5 dni

pracodawca: Rekrutacja-Kozow

branże: Dział techniczny