eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Austria › HYDRAULIK AUSTRIA

Kto szuka:

ImpactJob

Stanowisko:

HYDRAULIK AUSTRIA

Lokalizacja:

Austria, Gmunden

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Montaż urządzeń do pomiaru ciśnienia, przepływu wody
  • Uszczelnianie rur
  • Biały montaż
  • Montaż instalacji sanitarnych w mieszkaniach (nowe i stare budownictwo)
WYMAGANIA:

• DOBRA znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
• Doświadczenie min. 3 lata w pracy jako hydraulik/monter instalacji sanitarnych
• Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na dojazd (warunek konieczny)
• Gotowość do pracy w 4 dniowym tygodniu pracy

ZAPEWNIAMY:

  • Umowę o pracę z austriackim pracodawcą
  • Pełny pakiet socjalny
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (16,65 € brutto/ godzina + 1,09 € brutto diety/godziny + 26,4 € netto dieta/przepracowany dzień)
  • Możliwość pracy w nadgodzinach
  • Zakwaterowanie OPŁACONE przez Pracodawcę
  • Telefon alarmowy dla osób dojeżdżających czynny w każdy weekend
  • Możliwość aplikacji bez wysłania CV
  • Pomoc w przygotowaniu i tłumaczeniu dokumentów
  • Pomoc w organizacji wyjazdu
  • Stałą opiekę ze strony ImpactJob

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-25

do końca oferty: 51 dni

pracodawca: ImpactJob

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura