PracaOferty pracy Holandia › ELEKTRYK PRZEMYSŁOWY ( 38 E / godz. na A1 / ZZP ) lub umowa o pracę

Kto szuka:

PanPol Sp. z o.o.

ELEKTRYK PRZEMYSŁOWY ( 38 E / godz. na A1 / ZZP ) lub umowa o pracę

Lokalizacja:

Holandia

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Praca w Holandii. Praca z projektu na projekt.

Dzięki 19  lat doświadczenia na rynku holenderskim negocjujemy warunki finansowe powyżej średniej rynkowej na takim samym stanowisku.

Dwie formy współpracy:

- samozatrudnienie: A1 lub ZZP

- umowa o pracę z holenderską agencją pracy tymczasowej

WARUNKI FINANSOWE:

SAMOZATRUDNIENIE: stawka godzinowa 38 E / godzinę. Pracownik opłaca sam ubezpieczenie swojej działalności i dojazd do pracy. Mieszkanie dostarcza agencja za które pobiera 175 E / tydzień, chyba że samozatrudniony ma własne mieszkanie.

UMOWA O PRACĘ:

Pracodawcą jest holenderska agencja pracy:
700 Euro na konto za 40 godzin ( stawka netto 17,50 Euro / godzinę ). Pracodawca płaci dodatkowo wakacyjne i urlopowe, płaci za pracownika ubezpieczenie 36 Euro / tydzień, solo pokój, kilometrówka 0,21 E / km.

Wypłaty tygodniowe na konto.
Na początek, pracownik powinien mieć własne buty robocze z zabezpieczonymi noskami. W terminie późniejszym, pracownik dostanie również nowe buty robocze.
Darmowe mieszkanie ( 2-4 osoby ): każdy ma umeblowany pokój jednoosobowy, łazienka i kuchnia są współdzielone.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Udokumentowane doświadczenie pracy w zawodzie.
Umiejętność czytania rysunku technicznego.
Komunikatywny poziom języka angielskiego lub niemieckiego.

Certyfikat VCA ( holenderski certyfikat BHP ) lub jego niemiecki odpowiednik SCC.
Numer SOFi / BSN ( holenderski numer podatkowo-ubezpieczeniowy ; jeśli kandydat nie ma to można to wyrobić bezpłatnie w urzędzie w Holandii ).
Własny samochód, którym kandydat może jeździć do pracy.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-25

do końca oferty: 56 dni

pracodawca: PanPol Sp. z o.o.

branże: Dział techniczny