PracaOferty pracy Kraków › Asystent / Asystentka Projektanta Instalacji Elektrycznych

Kto szuka:

Praca.pl Sp. z o.o.

Stanowisko:

Asystent / Asystentka Projektanta Instalacji Elektrycznych

Lokalizacja:

Kraków

małopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Czego oczekujemy?
  • Minimum 2-letniego doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość programu AutoCAD
  • Wykształcenie wyższe techniczne: Elektrotechnika, Elektronika, Energetyka lub pokrewne
  • Znajomość oprogramowania Revit będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym - mile widziana

Wymagania stawiane pracownikowi:

Twoje przyszłe zadania obejmują:
  • Opracowywanie projektów instalacji elektrycznych
  • Wykonywanie prac projektowych zgodnie z wytycznymi Klienta oraz obowiązującymi przepisami i normami prawnymi
  • Współpraca z Klientem, organami jednostek samorządowych oraz gestorami sieci

Firma oferuje:

Na co możesz liczyć?
  • Stabilność - oferujemy stabilne, długoterminowe zatrudnienie w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku
  • Umowę o pracę - jasne i przejrzyste warunki współpracy
  • Rozwój - otwarte ścieżki kariery wraz z udziałem w ambitnych i innowacyjnych projektach

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-25

do końca oferty: 17 dni

pracodawca: Praca.pl Sp. z o.o.

branże: Inżynieria / Projektowanie / Technologia