PracaOferty pracy Ząbkowice Śląskie › Młodszy Asystent / Młodsza Asystentka Diagnostyki Laboratoryjnej

Kto szuka:

Synevo Sp. z o.o.

Młodszy Asystent / Młodsza Asystentka Diagnostyki Laboratoryjnej

Lokalizacja:

Ząbkowice Śląskie

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska:
  • Wykonywanie analiz i badań laboratoryjnych;
  • Autoryzacja badań;
  • Obsługa aparatury medycznej;
  • Prowadzenie dokumentacji laboratoryjnej.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe;
  • Czynne prawo wykonywania zawodu;
  • Znajomość procedur laboratoryjnych;
  • Doskonałe umiejętności analityczne;
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz dokładność;
  • Gotowość do pracy w trybie zmianowym lub dyżurowym – będzie dodatkowym atutem.

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w organizacji o wiodącej pozycji rynkowej;
  • Ambitny i doświadczony Zespół profesjonalistów;
  • Pracę z wykorzystaniem najnowszych technologii oraz styczność z najciekawszymi przypadkami medycznymi;
  • Perspektywę doskonalenia swoich umiejętności i zdobywania nowych doświadczeń;
  • Możliwość uzyskania dofinansowania specjalizacji;
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej lub karty MultiSport;
  • Zniżki na badania diagnostyczne dla Ciebie i Twojej Rodziny;
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie;
  • Dostęp do platformy umożliwiającej naukę języka angielskiego;
  • Dostęp do platformy kafeteryjnej - to Ty wybierasz dla siebie benefity w ramach przyznawanej co miesiąc puli punktów;
  • Program Poleceń Pracowniczych, dzięki któremu możesz otrzymać nagrodę finansową;
  • Perspektywę awansu w ramach struktur wewnętrznych;
  • Pracę w nowej komfortowej i bezpiecznej przestrzeni.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
POPRZEDNIA OFERTA Laborant Mikrobiologiczny Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Mechanik

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-24

do końca oferty: 17 dni

pracodawca: Synevo Sp. z o.o.

branże: Zdrowie / Medycyna / Farmacja