PracaOferty pracy Łódź › Asystent / Asystentka Biura Budowy (praca dla studentów)

Kto szuka:

ALTOR Sp. z o. o.

Stanowisko:

Asystent / Asystentka Biura Budowy (praca dla studentów)

Lokalizacja:

Łódź

łódzkie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska

  • Organizacja pracy sekretariatu budowy, obsługa bieżących spraw biurowych,
  • Dbanie o prawidłowy przebieg korespondencji wychodzącej i przychodzącej,
  • Obsługa poczty elektronicznej biura,
  • Kompleksowe zarządzanie obiegiem dokumentów,
  • Przygotowywanie dokumentów, prezentacji, raportów i zestawień na potrzeby przełożonego,
  • Digitalizacja i elektroniczna archiwizacja dokumentów,
  • Przygotowywanie niezbędnych dokumentów i materiałów technicznych na spotkania,
  • Zarządzanie kalendarzem przełożonego,
  • Organizowanie i obsługa spotkań biznesowych, służbowych, narad,
  • Bezpośrednie zaangażowanie w utrzymanie i funkcjonowanie biura (zamawianie artykułów biurowych itp.),
  • Dbanie o wspólną przestrzeń biurową,
  • Budowanie dobrych relacji i wizerunku firmy,
  • Wsparcie pozostałych działów.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania

  • Wykształcenie średnie,
  • Student / Studentka kierunków technicznych, administracyjnych, ekonomicznych,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, w tym w szczególności programu Excel - poziom min. średnio-zaawansowany,
  • Zdolność szybkiego uczenia się i umiejętność pracy w zespole,
  • Umiejętność poszukiwania rozwiązań,
  • Chęć rozwoju i zdobywania doświadczenia w biurze budowy,
  • Prawo jazdy kat. B.

Firma oferuje:

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Zatrudnienie przy realizacji ciekawego projektu infrastrukturalnego w Łodzi,
  • Udział w ciekawych i odpowiedzialnych zadaniach,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Praca z doświadczonym i zaangażowanym zespołem,
  • Umowa o pracę.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-24

do końca oferty: 3 dni

pracodawca: ALTOR Sp. z o. o.

branże: Administracja biurowa